Operátor/ka výroby v Nitre 750 € základná mzda + mesačný bonus + kvartálna prémia 150 €/víkendy voľné!

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750 € + bonus mesačný + bonus kvartálny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Obsluha výrobných strojov (práca pri vstrekolisoch)
* Vizuálna kontrola kvality výrobkov
* Montáž výrobkov

* Práca na hlavný pracovný pomer pri výrobe plastov
* Dlhodobá spolupráca
* Po zapracovaní možnosť prechodu do interného stavu
* Práca v čistom prostredí
* Stravné lístky v hodnote 3,40€
* Dvojnásobné príplatky za nočné zmeny

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.
Vybraným uchádzačom neposkytujeme ubytovanie, ani dopravu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.6.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby plastových komponentov pre automobily.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Ochota pracovať na 3 zmeny (víkendy a sviatky voľné)
* Precíznosť
* Práca je vhodná aj pre ženy, aj pre mužov

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Sládkovičova 3
949 01 Nitra

Kontakt

ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 2247974   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 € + bonus mesačný + bonus kvartálny