Operátor/Operátorka výroby v Nitre - 750 € základ + 50 € mesačný bonus + 150 € štvrťročný bonus/víkendy a sviatky voľné

Miesto práce
Lužianky
Termín nástupu
November 2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750 € základná mzda + 50 € bonus mesačný + 150 € bonus kvartálny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Obsluha výrobných strojov (práca pri vstrekolisoch)
* Vizuálna kontrola kvality výrobkov
* Montáž výrobkov, počítanie, balenie
* Práca v stoji na 3 zmeny - víkendy aj sviatky voľné

* Práca na hlavný pracovný pomer pri výrobe plastov
* Dlhodobá spolupráca
* Práca v čistom prostredí, v malom kolektíve
* Stravné lístky v hodnote 3,60 €
* Vyššie príplatky za nočné zmeny

Informácie o výberovom konaní

Vybraným uchádzačom neposkytujeme ubytovanie, ani dopravu.

Prosím všetkých kandidátov, aby priložili ku svojej reakcii na pracovnú ponuku súhlas so spracovaním osobných údajov v znení:

"Na základe všeobecného nariadenia o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, a týmto výslovne beriem na vedomie, že:

(i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov.

(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa údajov buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámenie o ochrane osobných údajov, alebo na [email protected]"

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2018 (ostáva ešte 43 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Ochota pracovať na 3 zmeny (víkendy a sviatky voľné)
* Precíznosť
* Pravidelná dochádzka na pracovisko
* Práca je vhodná aj pre ženy, aj pre mužov

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Sládkovičova 3
949 01 Nitra

Kontakt

ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 2247974   Dátum zverejnenia: 17.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 € základná mzda + 50 € bonus mesačný + 150 € bonus kvartálny