Si operátor výroby, ktorého potrebujeme vo Vrábľoch?

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,46 € / hod + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám operátorov výroby pre spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle vo Vrábloch.

* Obsluha vstrekolisov a iných strojných zariadení alebo montáží
* Postupovať podľa pokynov nadriadeného
* Informovať nadriadeného o prípadných problémoch pri kvalite výrobkov a o stave výrobných zariadení
* Podávať návrhy na zlepšovanie procesov a pracovných postupov
* Dbať na čistotu a poriadok na pracovisku
* Iniciovať opravu alebo údržbu zariadení
* Vykonávať samokontrolu výrobkov

* Stabilná práca na hlavný pracovný pomer
* Práca na 3 zmeny (víkendy a sviatky voľné)
* Základná mzda 3,46 €/hod + variabilná zložka mzdy (50 € počas prvých 6 mesiacov, 120 € po 6.-tich mesiacoch)
* Za odpracovaný sviatok mimoriadna odmena 20 €
* 13. a 14. plat po odpracovaní 12 mesiacov
* Závodné stravovanie
* Prechod do interného stavu po 6 mesiacoch

Prosím kandidátov, aby priložili ku svojej reakcii na pracovnú ponuku aj súhlas so spracovaním osobných údajov v znení:
"Na základe všeobecného nariadenia o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, a týmto výslovne beriem na vedomie, že:

(i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov.

(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa údajov buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámenie o ochrane osobných údajov, alebo na gdpr@manpower.sk."

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.9.2018 (ostáva ešte 41 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť, ktorá je dodávateľom pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Ukončené min. základné vzdelanie
* Schopnosť pracovať v 3 zmennej prevádzke
* Flexibilný a proaktívny prístup
* Schopnosť pracovať koncentrovane a bez chýb
* Mať základné zručnosti, ochota učiť sa nové pracovné postupy
* Dodržiavať disciplínu a interné smernice firmy

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Sládkovičova 3
949 01 Nitra

Kontakt

ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, Bratislava 811 08, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359
ID: 2143000   Dátum zverejnenia: 13.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,46 € / hod + bonusy