Konzultant/ Projektový manažér

MANOS CONSULTING, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
02.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1600 v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poradenská spoločnosť v oblasti čerpania fondov EU. Služby sú postavené na dlhoročných skúsenostiach zakladateľov spoločnosti z oblasti fondov EU.
Naša firma pôsobí ako spoľahlivý partner pre klientov, ktorými sú podnikateľské subjekty, mestá, obce a regióny. Hľadáme

Konzultanta/Projektového manažéra

schopného samostatnej činnosti pri príprave projektových žiadostí, poskytovaní poradenstva a realizácii projektov.

- Odborný a personálny rozvoj
- Dobré pracovné a platové podmienky
- Možnosť odborne sa ďalej vzdelávať
- Notebook, cloudová infraštruktúra a balík nástrojov Office 365
- Blízky vzťah k managementu firmy

Nikto vám nebude prikazovať, ako máte k problému pristúpiť. Ide nám o výsledky.
U nás si vyskúšate nové veci a dostanete príležitosť otestovať svoje nápady rovno na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Prax v poskytovaní poradenstva pri projektoch financovaných z fondov EÚ a národných zdrojov
- Prax pri realizácii projektov/Manažment realizácie vo vzťahu k poskytovateľovi pomoci
- Ovládanie Anglického a/alebo Nemeckého jazyka
- Schopnosť zvládať stresové situácie
- Vodičský preukaz sk. B
- Kominukatívnosť
- Zodpovednosť
- Profesionálne vystupovanie
- Znalosť nástrojov balíka MS Office

Spoločnosť Manos Consulting, s.r.o. poskytuje poradenské a konzultačné služby v oblasti investičných zámerov a spracovanie rozvojových projektov. Zaoberá sa prioritne spracovaním žiadostí o nenávratný finančný príspevok zo štrukturálnych fondov EÚ a ich implementáciou. Spoločnosť pôsobí ako spoľahlivý partner pre klientov, ktorými sú podnikateľské subjekty, mestá, obce a regióny.
ID: 3553117  Dátum zverejnenia: 4.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600 v závislosti od skúseností