Можливість для людей з України
Logo MANILUXE s.r.o.

Pedikérka/Manikérka

MANILUXE s.r.o.

Miesto práce
Kaufland Nitra-Chrenova, Zlatomoravecká, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
850 - 1 000 EUR/mesiacZamestnanecké benefity a zľavy na naše služby, produkty.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho salónu príjmeme šikovnú pedikérku/manikérku s praxou aspoň 1 rok.

Náplňou práce je:

starostlivosť o zákazníka a komunikácia s ním, udržiavanie poriadku na pracovisku.

Výplata vždy na čas!

Príjemné prostredie

Priateľský kolektív

Výborná lokalita

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

Ak ťa baví práca s ľuďmi, si komunikatívny, zodpovedny a máš chuť pracovať v tíme, radi ťa privítame v našom priateľskom kolektíve.

Požiadavka na uchádzača je mať ukončený akreditovaný kurz v odbore pedikúra/manikúra.

Ovládanie mokrej alebo suchej pedikúry.

Práca so stavebným gélom alebo gél lakom, modelácia nechtov, iné znalosti sú iba vítané.

Dámske, pánske a detské kaderníctvo, spojené s nechtovým dizajnom v novej budove OC Kaufland Chrenová Nitra.

Kontakt

ID: 4822162  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac