Asistent/tka predaja v obchode s pánskym sortimentom

MANICON

Miesto práce
Pri prachárni 4, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripojte sa k nášmu skvelému tímu! Hľadáme ambiciózneho/u a vášnivého/ú asistenta/tku predaja pre našu novootvorenú predajňu.

Ponúkame vám:

• príležitosť byť súčasťou začiatku niečoho veľkého - naša predajňa je úplne nová a plná potenciálu!
• možnosť rásť a rozvíjať sa spolu s nami, budujeme tím od základov
• pracovať v príjemnom a modernom pracovnom prostredí, kde sa vaša kreativita a vášeň pre predaj ocenia
• získať cenné skúsenosti v oblasti predaja a zákazníckeho servisu, ktoré vám môžu otvoriť dvere do rôznych oblastí kariéry

Vaše zodpovednosti zahŕňajú:

• aktívny kontakt so zákazníkmi, poskytovanie informácií o produktoch a zabezpečovanie vysoko kvalitného zákazníckeho servisu
• pomoc pri správe zásob a údržbe predajne, udržiavanie poriadku a estetiky interiéru
• práca v tíme s cieľom dosiahnuť spoločné predajné ciele

Požadujeme od vás:

• záujem o oblasť predaja a komunikáciu so zákazníkmi
• príjemný a profesionálny prístup k práci a k ľuďom
• ochotu učiť sa a prispievať k úspechu nášho tímu
• flexibilitu a pripravenosť pracovať v zmennej prevádzke

Ak máte chuť získať skúsenosti v oblasti predaja, pracovať s ľuďmi a získať nové zručnosti, radi Vás vás privítame v našom tíme. Pošlite nám svoj životopis a krátky motivačný list, prečo by ste mali byť práve vy tou správnou osobou pre túto pozíciu.

odmeny z obratu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť MANICON. Našou prioritou je vytvárať výnimočný štýl a kvalitu v pánskej móde. Sme zameraní na zdôraznenie mužskej elegancie a ponúkame Vám širokú paletu štýlových možností, od klasických po trendy. Naším cieľom je poskytovať Vám to najlepšie vo svete módy, ktorá odráža Váš osobitý vkus a štýl.
ID: 4466974  Dátum zverejnenia: 24.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac