Očný optik / Pracovník zábrusu okuliarových šošoviek pre Očnú optiku MANIA Original MARTIN

MANIA Original, s. r. o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ASAP
1 100 - 1 500 EUR/mesiac1100 - 1500 EUR + pohyblivá zložka - provízny systém, odmeny za plnenie plánov prevádzky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu do Očnej optiky MANIA Original, ktorý doplní náš tím o svoje skúsenosti a profesionalitu. Zaujímavá a na skúsenosti bohatá práca zahŕňajúca aktívnu obsluhu a komunikáciu so zákazníkmi.

Hlavnou náplňou práce:
- zhotovenie dioptrických zákaziek
- obsluha prístroja na výrobu optických skiel
- drobné úpravy a opravy okuliarov
- vedenie administratívnych činností spojených s výkonom práce
- objednávanie a príjem tovaru potrebného pre výkon práce
- zhotovenie, oprava a úprava korekčných pomôcok
- poskytovanie poradenstva v oblasti očná optika
- obsluha, komunikácia a starostlivosť o zákazníka so zámerom predaja
- predaj okuliarov, kontaktných šošoviek a iných optických pomôcok
- predaj okuliarových rámov, slnečných okuliarov a doplnkového sortimentu k okuliarom
- práca s registračnou pokladnicou a hotovosťou
- riešenie reklamácií

Našim zamestnancom poskytujeme:
- prácu v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- priestor realizovať sa
- možnosť odborne rásť
- motivujúci systém, ktorý ocení výsledky jednotlivca a celého tímu
- bonusy/prémie
- zľavu na firemné produkty/služby

Žiadosť spolu so životopisom posielajte e-mailom na adresu: [email protected], do predmetu správy uviesť "Vaše meno; Martin"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Očný optik / Optometrista

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zaujímajú nás kandidáti so zodpovedným, aktívnym, precíznym a samostatným prístupom k práci, s príjemným vystupovaním. Kandidát by nemal mať problém zastúpiť svojich kolegov, byť flexibilný.
Výhodou je prax v danom odbore.

MANIA Original, s. r. o. je dynamicky rozvíjajúcou sa maloobchodnou značkou v rámci obchodných centier na Slovensku, ktorá sa neustále usiluje napredovať, prinášať inovácie a rozširovať portfólio sortimentu a služieb. Preto dnes ako plnohodnotná optika ponúkame špičkové dioptrické a slnečné okuliare, kompletný servis, vyšetrenie zraku najnovšími prístrojmi a služby profesionálnych očných optikov a optometristov. Prácu nášho tímu si nadovšetko vážime. Všetko čo robíme, robíme s maximálnou zodpovednosťou. Oči našich zákazníkov musia byť vždy v bezpečí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4313945  Dátum zverejnenia: 24.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac