MANIACKY dobrý Optometrista, pridaj sa k nám do tímu...

MANIA International, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 800 - 2 500 EUR/mesiacNáborový príspevok vo výške 1 000€ 1 800 Eur / mesiac v hrubom základná mzda PLUS individuálny bonus PLUS kolektívny bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V dnešnej zaujímavej dobe, hľadáme optometristu do Očnej optiky MANIA, ktorá/ý doplní náš tím o svoje skúsenosti a profesionalitu.

Hlavnou náplňou práce je, že Vás očná optika baví a ste v tom doma. Ak toto máte splnené, ostatné pracovné náplne sú hrou:
- prísť do práce s dobrou náladou a pozitívnou energiou, aby ste sa pripravili na svoj úspešný deň

- mať jasný cieľ na každý pracovný deň

- správať sa úctivo, milo, ochotne poradiť všetkým zákazníkom a svojim správaním ísť príkladom ostatným členov tímu

- svojim prístupom reprezentovať seba a zároveň šíriť dobré meno spoločnosti

- odborne komunikovať so zákazníkmi s cieľom oboznámiť sa s ich zdravotným stavom, predchádzajúcimi problémami so zrakom, povolaním a pod.

- obsluhovať oftalmologické prístroje

- refrakcia zraku, aplikácia kontaktných šošoviek

- zhotovovať, opravovať, upravovať korekčné pomôcky

- poskytovať odborné poradenstvo a predaj okuliarov, kontaktných šošoviek a iných optických pomôcok

- vedenie administratívnych činností súvisiace s výkonom práce

- podieľať sa na vývoji optiky

- plniť denné a mesačné plány, za ktoré Vás čaká motivačná odmena

- a na záver dňa... vynikajúci pocit z dobre odvedenej práce

STABILNÁ nekorporátna sieť v obchodných centrách, už viac ako 25 rokov.  Poctivou prácou  sme vybudovali plnoformátovú optickú značku so silným distribútorským zázemím a preto vieme našim zamestnancom poskytnúť:
- finančný príspevok na stravné
- mimoriadne odmeny
- teambulding
- stabilitu a priateľské zázemie
- priestor realizovať sa
- odborne rásť s možnosťou externého štúdia alebo kurzu
- jednoduché a spravodlivé odmeňovanie. Popri fixnej mzde aj systém odmien, ktorú sú ovplyvnené vlastnou zásluhou

Vopred ďakujeme uchádzačom, ktorí prejavia záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každý záujem a budeme kontaktovať každého uchádzača so spätnou väzbou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

očný optik, diplomovaný optometrista

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

očný optik, optometrista

Počet rokov praxe

2

Chce to kandidáta, ktorý má chuť neustále učiť sa nové veci, túži priviesť seba, svoju predajňu a svojich kolegov k úspechu, má rád ľudí a komunikáciu s nimi, jeho základom je úsmev a ochota, je vzorom pre ostatných, má analytické myslenie a vie pracovať s číslami, nemá problém zastúpiť svojich kolegov aj v prípade víkendu, keďže očná optika je otvorená v rámci prevádzkového poriadku obchodného centra. Miesto výkonu práce AVION Shopping Park Bratislava a BORY MALL Bratislava.

MANIA International s. r. o., je jednou z najstabilnejších maloobchodných značiek v rámci obchodných centier na Slovensku. MANIA začínala ako značka špecializovaná primárne na slnečné okuliare. Neustále sa však usilujeme napredovať, prinášať inovácie a rozširovať portfólio sortimentu a služieb. Preto dnes ako plnohodnotná optika ponúkame špičkové dioptrické a slnečné okuliare, kompletný servis, vyšetrenie zraku najnovšími prístrojmi a služby profesionálnych očných optík a optometristov. Prácu nášho tímu si nadovšetko vážime. Všetko čo robíme, robíme s maximálnou zodpovednosťou. Oči našich zákazníkov musia byť vždy v bezpečí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4819292  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac