Kolegyňa / Kolega do očnej optiky MANIA

MANIA International, s.r.o.

Miesto práce
Aupark Košice, Námestie osloboditeľov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 739 EUR/mesiacod 739 Eur do 1000 Eur podľa druhu pracovnej pozície

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú kolegyňu alebo kolegu do Očnej optiky MANIA, ktorá/ý doplní náš tím o svoje skúsenosti a profesionalitu. Zaujímavá a na skúsenosti bohatá práca zahrňujúca aktívnu obsluhu a komunikáciu so zákazníkmi. Práca naučí zodpovedne nakladať s atraktívnym tovarom, starať sa o zrak našich zákazníkov, odborne sa vzdelávať, byť niekto_ byť MANIAKOM.

Hlavnou náplňou práce:
- pomoc s výberom okuliarov a iných optických pomôcok na základe potreby zákazníka
- návrh riešenia problému so zrakom pre zákazníka
- práca s exkluzívnym tovarom, znalosť jeho histórie, zloženia materiálu a iné
- zručnosť pri čistení okuliarov a rôznych úprav podľa potreby zákazníka
- príjem tovaru a jeho pútavé vystavenie
- práca s pokladňou
- administratívne práce a podieľanie sa na celkom chode predajne

Počas viac než 20-ročnej histórie, sme poctivou prácou vybudovali plnoformátovú optickú značku so silným distribútorským zázemím a preto vieme našim zamestnancom poskytnúť:
- stabilitu a zázemie
- priestor realizovať sa
- odborne rásť
- motivujúci systém, ktorý ocení výsledky jednotlivca

Miesto výkonu práce: aupark Košice alebo tesco Džungla Košice
Tešíme sa na všetky doručené životopisy, starostlivo ich vyhodnotíme a na osobné stretnutie budeme telefonicky pozývať len vybraných kandidátov. Za porozumenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2021 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Počet rokov praxe

1

Očakávame zodpovedný, precízny a samostatný prístup k práci.

MANIA International s. r. o., je jednou z najstabilnejších maloobchodných značiek v rámci obchodných centier na Slovensku. MANIA začínala ako značka špecializovaná primárne na slnečné okuliare. Neustále sa však usilujeme napredovať, prinášať inovácie a rozširovať portfólio sortimentu a služieb. Preto dnes ako plnohodnotná optika ponúkame špičkové dioptrické a slnečné okuliare, kompletný servis, vyšetrenie zraku najnovšími prístrojmi a služby profesionálnych očných optík a optometristov. Prácu nášho tímu si nadovšetko vážime. Všetko čo robíme, robíme s maximálnou zodpovednosťou. Oči našich zákazníkov musia byť vždy v bezpečí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Pri Podlužianke 3
934 01 Levice
ID: 4073784  Dátum zverejnenia: 3.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac