Príjemné pracovné prostredie? Do Tímu Optiky MANIA privítame Optometristu, Očného optika

MANIA International, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 2 000 EUR/mesiac1 500 Eur / mesiac v hrubom základná mzda PLUS individuálny bonus PLUS kolektívny bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme profesie odbornú kolegyňu alebo kolegu do Očnej optiky MANIA, ktorá/ý doplní náš tím o svoje skúsenosti a profesionalitu.

Hlavnou náplňou práce je, že Vás očná optika baví a ste v tom doma. Ak toto máte splnené, ostatné pracovné náplne sú hrou:
- odborná komunikácia so zákazníkmi s cieľom oboznámiť sa s ich zdravotným stavom, predchádzajúcimi problémami so zrakom, povolaním a pod.
- obsluhovanie oftalmologických prístrojov
- refrakcia zraku, aplikácia kontaktných šošoviek
- zhotovovanie, opravovanie a upravovanie korekčných pomôcok
- poskytovanie poradenstva a predaj okuliarov, kontaktných šošoviek a iných optických pomôcok
- vedenie administratívnych činností v súvislosti s výkonom práce
- riadenie chodu optiky aj samotný predaj

Počas viac než 20-ročnej histórie, sme poctivou prácou vybudovali plnoformátovú optickú značku so silným distribútorským zázemím a preto vieme našim zamestnancom poskytnúť:
- finančný príspevok na stravné
- mimoriadne odmeny
- teambulding
- stabilita a silné zázemie
- priestor realizovať sa
- odborne rásť
- motivujúci systém, ktorý ocení výsledky jednotlivca a celého tímu

Ak máte pocit, že ste ten správny kandidát, pošlite aktuálny životopis s fotkou a s motivačným listom. Všetky doručené žiadosti starostlivo vyhodnotíme a na osobné stretnutie budeme telefonicky pozývať len vybraných kandidátov. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

očný optik, diplomovaný optometrista

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

očný optik, optometrista

Počet rokov praxe

1

Chce to kandidáta, ktorý má chuť neustále učiť sa nové veci, túži priviesť seba, svoju predajňu a svojich kolegov k úspechu, má rád ľudí a komunikáciu s nimi, jeho základom je úsmev a ochota, je vzorom pre ostatných, má analytické myslenie a vie pracovať s číslami, nemá problém zastúpiť svojich kolegov aj v prípade víkendu, keďže očná optika je otvorená v rámci prevádzkového poriadku obchodného centra. Miesto výkonu práce AVION Shopping Park Bratislava a BORY MALL Bratislava.

MANIA International s. r. o., je jednou z najstabilnejších maloobchodných značiek v rámci obchodných centier na Slovensku. MANIA začínala ako značka špecializovaná primárne na slnečné okuliare. Neustále sa však usilujeme napredovať, prinášať inovácie a rozširovať portfólio sortimentu a služieb. Preto dnes ako plnohodnotná optika ponúkame špičkové dioptrické a slnečné okuliare, kompletný servis, vyšetrenie zraku najnovšími prístrojmi a služby profesionálnych očných optík a optometristov. Prácu nášho tímu si nadovšetko vážime. Všetko čo robíme, robíme s maximálnou zodpovednosťou. Oči našich zákazníkov musia byť vždy v bezpečí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4072683  Dátum zverejnenia: 25.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac