Administratívno_účtovný pracovník

MANIA International, s.r.o.

Miesto práce
Podlužany
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
450 EUR/mesiacosobné odmeny podľa výsledkov, prínosu a tiež skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

samostatné podvojné účtovanie
spracovanie a kontrola podkladov k mesačnému podaniu DPH
účtovanie a práca s pokladňou
príprava podkladov, analýz, reportov pre vedenie spoločnosti
inventarizácia účtov
skladové hospodárstvo
cestovné príkazy
vnútorná komunikácia s predajňami a manažérmi firmy
interná komunikácia so zákazníkmi
komunikácia s daňovým úradom a so zdravotnými poisťovňami
personálna agenda spoločnosti

práca v stabilnej, prosperujúcej a neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti, s možnosťou sebarealizácie, osobnostného rastu s perspektívou pracovného postupu
Nový kolega/kolegyňa získa prvotriedne zaškolenie s cieľom čo najrýchlejšie sa adaptovať do nášho systému a života.

Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, dane, personalistika

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme osobnosť, ktorej je prirodzené rásť a rozvíjať sa, ktorá sa nezľakne prekážok, naopak vidí v nich príležitosť sebarealizácie.
Precíznosť, zodpovednosť a samostatnosť sú očakávané ako základný predpoklad pre prácu našej spoločnosti. Uvítame prístup orientácie na efektivitu a výsledky, nie na procesy.
Znalosť účtovných a daňových zákonov SR.
Časová flexibilita.
Prax v personalistike a mzdách je výhodou.

MANIA International s. r. o., je jednou z najstabilnejších maloobchodných značiek v rámci obchodných centier na Slovensku. MANIA začínala ako značka špecializovaná primárne na slnečné okuliare. Neustále sa však usilujeme napredovať, prinášať inovácie a rozširovať portfólio sortimentu a služieb. Preto dnes ako plnohodnotná optika ponúkame špičkové dioptrické a slnečné okuliare, kompletný servis, vyšetrenie zraku najnovšími prístrojmi a služby profesionálnych očných optík a optometristov. Prácu nášho tímu si nadovšetko vážime. Všetko čo robíme, robíme s maximálnou zodpovednosťou. Oči našich zákazníkov musia byť vždy v bezpečí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3879740  Dátum zverejnenia: 30.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 450 EUR/mesiac