Predajca slnečných okuliarov a optických pomôcok - dohodár v Žiline

MANIA International, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,5 EUR/hod.3,50 Eur / hod. + provízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si komunikatívna/y a baví Ťa učiť sa nové veci v oblasti zdravotníctva, tak si náš človek :) Zaujímavá a na skúsenosti bohatá práca predajcu zahŕňajúca aktívnu obsluhu a komunikáciu so zákazníkom. Práca naučí zodpovedne nakladať s módnym tovarom, pomáhať ľudom s očnými vadami a byť stále IN...
Veľmi vhodné a uprednostňované budú predošlé skúsenosti s predajom tovaru zákazníkovi, prípadne iné skúsenosti s priamou komunikáciou s klientom (hosteska, promotér/ka a pod.)

Najväčšia obchodná spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu v oblasti maloobchodného predaja. Prevádzkovateľ exkluzívnych predajní slnečných okuliarov - Optika MANIA, Očná Optika MANIA

Do výberového konania budú vybraní len vhodní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Obchod, služby

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca s počítačom, práca s pokladňou nutná - minimálne základy. Ponuka brigády nie je v žiadnom prípade určená pre denných študentov VŠ, len pre externých, keďže dohodár je využívaný ako v dňoch pracovného týždňa, tak aj počas víkendov (podľa predchádzajúcej dohody).

MANIA International s. r. o., je jednou z najstabilnejších maloobchodných značiek v rámci obchodných centier na Slovensku. MANIA začínala ako značka špecializovaná primárne na slnečné okuliare. Neustále sa však usilujeme napredovať, prinášať inovácie a rozširovať portfólio sortimentu a služieb. Preto dnes ako plnohodnotná optika ponúkame špičkové dioptrické a slnečné okuliare, kompletný servis, vyšetrenie zraku najnovšími prístrojmi a služby profesionálnych očných optík a optometristov. Prácu nášho tímu si nadovšetko vážime. Všetko čo robíme, robíme s maximálnou zodpovednosťou. Oči našich zákazníkov musia byť vždy v bezpečí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3744709  Dátum zverejnenia: 14.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,5 EUR/hod.