Optometrista, Očný Optik

MANIA International, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac+ motivačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluhovanie oftalmologických prístrojov
- Meranie zrakovej ostrosti + vyšetrenie objektívnej refrakcie oka
- Poskytovanie poradenstva pri výbere okuliarových rámov a kontaktných šošoviek
- Aktívny predaj optického príslušenstva zákazníkom

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú objektívne výberové kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Optometrista, Očný optik

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Zaujímame sa aj o vyštudovaných očných optikov a optometristou s praxou.

MANIA International s. r. o., je jednou z najstabilnejších maloobchodných značiek v rámci obchodných centier na Slovensku. MANIA začínala ako značka špecializovaná primárne na slnečné okuliare. Neustále sa však usilujeme napredovať, prinášať inovácie a rozširovať portfólio sortimentu a služieb. Preto dnes ako plnohodnotná optika ponúkame špičkové dioptrické a slnečné okuliare, kompletný servis, vyšetrenie zraku najnovšími prístrojmi a služby profesionálnych očných optík a optometristov. Prácu nášho tímu si nadovšetko vážime. Všetko čo robíme, robíme s maximálnou zodpovednosťou. Oči našich zákazníkov musia byť vždy v bezpečí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3724724  Dátum zverejnenia: 5.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac