Hľadáte stabilné miesto práce v Bratislave ? MANIA hľadá šikovných predajcov do svojho tímu

MANIA International, s.r.o.

Miesto práce
Bory MALL, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850€+motivačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

aktívny predaj sortimentu slnečných okuliarov, okuliarových rámov a doplnkov v sieti maloobchodných predajní MANIA v Bratislavských obchodných centrách
1.obsluha a starostlivosť o zákazníka so zámerom predaja
2. odborné poradenstvo
3.obsluha registračnej pokladnice
4.príjem tovaru, jeho vyloženie a pútavé vystavenie
5.riešenie zákazníckych reklamácií

stabilita a zázemie
priestor realizovať sa v obchode, odborne rásť a kariérne sa ďalej posúvať
hodnotenie, na základe Vašich osobných výsledkov, ale aj výsledkov celej predajne
práca s atraktívnym sortimentom svetových značiek GUESS, Ray Ban, Tommy Hilfiger a mnohými ďalšími
precízne zaškolenie do predaja a chodu prevádzky

Žiadosti spolu so životopisom zasielať e-mailom na adresu : [email protected],
Tešíme sa na všetky doručené životopisy, starostlivo ich vyhodnotíme a na osobné stretnutie budeme telefonicky pozývať len vybraných kandidátov. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s predajom tovaru alebo priamym kontaktom so zákazníkom (hostesing, promotérstvo) sú vítané, no nie podmienkou
Od kandidátov požadujeme výborné komunikačné zručnosti.
Očakávame zodpovedný, precízny a samostatný prístup k práci.
Hľadáme šikovných predajcov, ktorých práca v obchode predovšetkým teší a napĺňa. Ak Vás navyše baví móda a módne doplnky dajte nám o sebe vedieť...lebo nám záleží na predajcoch a ich prácu si vážime a vieme ju oceniť.

MANIA International s. r. o., je jednou z najstabilnejších maloobchodných značiek v rámci obchodných centier na Slovensku. MANIA začínala ako značka špecializovaná primárne na slnečné okuliare. Neustále sa však usilujeme napredovať, prinášať inovácie a rozširovať portfólio sortimentu a služieb. Preto dnes ako plnohodnotná optika ponúkame špičkové dioptrické a slnečné okuliare, kompletný servis, vyšetrenie zraku najnovšími prístrojmi a služby profesionálnych očných optík a optometristov. Prácu nášho tímu si nadovšetko vážime. Všetko čo robíme, robíme s maximálnou zodpovednosťou. Oči našich zákazníkov musia byť vždy v bezpečí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3207907  Dátum zverejnenia: 6.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850€+motivačná zložka