Čašník/Čašníčka & Barman/Barmanka

MANGO KOŠICE s.r.o.

Miesto práce
Dénešova 10, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 300 EUR/mesiac(brutto) +tringelt. Mzdové podmienky brigádnikov: 5 EUR - 5,50EUR/hod (netto)+tringelt.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej reštaurácie hľadáme nových, mladých a šikovných ľudí, ktorých baví práca v gastre, alebo by prácu v gastre chceli vyskúšať. Ak si hľadáš prácu na TPP alebo BRIGÁDU určite nám pošli svoj životopis! Veľmi radi Ťa všetko naučíme. PRAX V GASTRE VÝHODOU !

Pozícia čašník/čašníčka:
-obsluha zákazníkov a komunikácia so zákazníkmi,
-odporúčanie jedál z našej ponuky,
-práca s pokladňou,
-objednávanie a vynášanie jedál na stoly
-udržiavanie čistoty a poriadku na prevádzke

Pozícia barman/ barmanka:
-príprava kávy
-príprava drinkov a domácich limonád
-čapovanie

→hľadáme človeka, ktorý nebude mať problém vykonávať obe vyššie spomenuté pozície.

- k hodinovej mzde patrí každému zamestnancovi tringelt v plnej výške,
- pravidelné teambuildingy,
- nárok na bezplatné 2 jedlá počas zmeny + nápoje,
-zamestnanecká zľava,
-práca v príjemnom prostredí a v mladom kolektíve.

Ak Ťa táto ponuka zaujala a rád by si pracoval u nás, pošli nám svoj životopis (prípadne spolu s fotkou) na e-mailovú adresu : [email protected]

Na osobný pohovor budú pozvaní uchádzači vybraní na základe zaslaných životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

prax nie je nutná

pracovitosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, dôslednosť

Tradičná vietnamská kuchyňa, sushi a široký výber nápojov od pív až po kávy.
ID: 4102900  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac