Čašník/čašníčka

MANGI, s.r.o. - MANZO steak&burger

Miesto práce
Ul. Antona Bernoláka 44, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
750 €/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príď k nám robiť, veď práve teba hľadáme. Si komunikatívny a veselý typ, ktorý je rád v spoločnosti ľudí a snaží sa o to aby im zlepšil deň. Bez problémov zvládaš stresové situácie, ktoré ťa práve naopak nakopnú k lepším výkonom. Vieš že práca čašníka je krásna a vieš ju oceniť aj napriek jej náročnosti. Tak na čo čakáš? Pridaj sa do MANZO teamu!

Vieme že len spokojný zamestnanec je najlepší zamestnanec. Preto ponúkame okrem fér jednania, riadny pracovný pomer a rôzne motivačné aktivity. Dvojzmenná prevádzková doba od Pondelka do Soboty.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

čašník, servírka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, práca v kolektíve, zodpovednosť, samostatnosť, kreativita, zvládanie stresových situácií. Prípadná prax v obore u nás či v zahraničí je vítaná bez ohľadu na vyštudovaný obor.

MANZO steak&burger reštaurácia na Bulvári, ponúka zákazníkom to najkvalitnejšie hovädzie mäso, z ktorého pripravujeme rôzne druhy steakov a domáce hamburgery. Aby sme vedeli zabezpečiť tu najlepšiu kvalitu, všetko si pripravujeme sami. Reštaurácia je ideálna na príjemné firemné posedenie, romantickú večeru ale aj rodinné oslavy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2911242  Dátum zverejnenia: 16.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 €/mes