Šéfkuchár/Kuchár

MANGI, s.r.o. - MANZO steak&burger

Miesto práce
Antona Bernoláka 44, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kuchár je srdcom reštaurácie. Varenie je jeho vášeň, ktorú vnáša do svojich jedál. Rád hľadá nové inšpirácie a lákajú ho nové recepty. Jeho práca ho baví a okrem umenia dobre variť, vie vytvoriť jednotný a spokojný kolektív v kuchyni i na pľace. Nebojí sa ťažkej roboty, je zodpovedný, lojálny a pristupuje k reštaurácií. Vždy sa snaží o to, aby sa hostia do reštaurácie radi vrátili za ďalším gurmánskym zážitkom.

Vieme že len spokojný zamestnanec je najlepší zamestnanec. Preto ponúkame okrem fér jednania, slušný prístup a riadny pracovný pomer so všetkým čo k tomu patrí. Dvojzmenná prevádzková doba od Pondelka do Soboty.

V prípade záujmu poslať najskôr životopis na mail [email protected] Následne Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Preferujeme uchádzača so skúsenosťami s prípravou mäsových špecialít (steak, burger). Prax v obore u nás či v zahraničí je vítaná bez ohľadu na vyštudovaný obor.

MANZO steak&burger reštaurácia na Bulvári, ponúka zákazníkom to najkvalitnejšie hovädzie mäso, z ktorého sú pripravované rôzne dobroty , najmä steaky a hamburgery pre každého. Mladý a dravý kolektív :)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANZO steak&burger
Ul. Antona Bernoláka 44
010 01 Žilina

Kontakt

ID: 2696026  Dátum zverejnenia: 23.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac