Barman/Barmanka - Vedúci smeny

MANÉŽ s.r.o.

Miesto práce
Red Nose Pub, Zbrojničná, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 800 EUR/mesiacKonečná výška mzdy je závislá od skúseností a šikovnosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Privítanie a usádzanie hostí podľa voľných kapacít.
Poskytovanie rád pri výbere pokrmov a nápojov.
Prijímanie objednávok od zákazníkov.
Servírovanie pokrmov a nápojov.
Prijímanie a odovzdávanie reklamácií zodpovednému pracovníkovi.
Vyúčtovanie platieb a inkasovanie dlžnej sumy.
Odnášanie použitých pohárov, príborov, riadu zo stolov.
Zabezpečenie rezervácií stolov.
Práca za barom - čapovanie piva a príprava objednávok, umývanie použitého skla a riadov, starostlivosť o bar.
Starostlivosť o výčapné systémy mimo odbornej sanitácia a uskladnenie sudov.
Udržiavanie čistoty a poriadku na prevádzke.

Možnosť ubytovania v blízkosti výkonu zamestnania.

Hľadáme dvoch stabilných ľudí, ktorí majú záujem pracovať v gastro biznise. Ponúkame férový prístup a férový prístup aj vyžadujeme. Pracuje sa v režime dlhý / krátky týždeň vo večerných až nočných hodinách.

Nakoľko je možnosť ubytovania v blízkosti výkonu práce, je pozícia vhodná pre kandidátov z celej krajiny. Krátky životopis s fotografiou zasielajte na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť
Komunikatívnosť
Samostatnosť
Flexibilita
Kreativita
Aktívny prístup
Zmysel pre poriadok
Pozitívny prístup
Časová flexibilita

Pohostinská a Pivovarnícka spoločnosť s najširším sortimentom čapovaného piva v dvoch prevádzkach v Košiciach:
Pivovarský Dvor Corvus, Komenského 17, Košice a
Red Nose Pub, Zbrojničná 2, Košice.
Zakladateľ remeselného pivovaru Corvus.
ID: 3721190  Dátum zverejnenia: 19.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac