PLC programátor

MANEX spol. s r.o.

Miesto práce
Krátka 21, Čaňa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacod 1500,- + odmeny v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak Vás láka priemyselná automatizácia a chcete byť súčasťou zaujímavých projektov, staňte sa členom nášho tímu !

Vašou náplňou práce bude :

- tvorba riadiacich algoritmov, dizajn HMI
- návrh, dizajn a implementácia SW a HW riešení
- komunikácia s externými dodávateľmi /domáci aj zahraničný/pri realizácii projektu
- skúsenosti s programovaním riadiacich systémov PLC a HMI systémov na báze Siemens
- parametrizácia frekvenčných meničov
- tvorba obslužnej dokumentácie
- spolupráca s projektovým oddelením

- príjemné pracovné prostredie a kolektív
- možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- účasť na medzinárodných výstavách
- celozávodná dovolenka počas vianočných sviatkov
- MULTISPORT karta
- pridelené služobné auto
- služobný notebook a smartphone
- flexibilný pracovný čas

Štruktúrovaný životopis so sprievodným listom zasielajte elektronicky na kontaktnú adresu.
Kontaktovaní a následne zaradení do výberového konania budú len tí uchádzači, ktorí najviac vyhovujú uvedeným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
SIMATIC STEP 7 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- frekvenčné meniče - SEW,LENZE,DANFOSS - výhodou
- schopnosť čítať technické výkresy a elektrické schémy
- platná elektrovyhláška § 21 alebo 22
- skúsenosti s parametrizáciou frekvenčných meničov výhodou
- prehľad v oblasti pneumatiky výhodou
- ochota cestovať prevažne v rámci Slovenska a Česka
- komunikatívnosť , asertivita , flexibilita
- samostatnosť pri riešení zadaných úloh

Pôsobíme v oblasti strojárstva, automatizácie a robotiky už 30 rokov. Ponúkame kompletné riešenia plniacich, baliacich, manipulačných automatizovaných výrobných liniek. Sme profesionáli vo výrobe dopravníkov a špecifických zariadení. Navrhujeme riešenia pre manipuláciu a prepravu tovaru. Veľkú časť produkcie exportujeme.
Viac na www.manex.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4527452  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac