Projektový inžinier – elektro

MANEX spol. s r.o.

Miesto práce
Alvinczyho 12, 040 01 Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príležitosť pre kandidátov s elektrotechnickými znalosťami, ktorí sa chcú stať
súčasťou rozrastajúceho sa tímu spoločnosti.
- príprava elektro-časti realizačných projektov
- príprava nákladových kalkulácií
- komunikácia s domácimi a zahraničnými dodávateľmi komponentov a
zariadení pre priemyselnú automatizáciu
- spolupráca s externými dodávateľmi pri realizácii projektu a servisných
opravách
- Programovanie riadiacich systémov PLC a HMI systémov na báze Siemens
- Spoluúčasť pri testovaní a ladení výrobných/technologických liniek a zariadení
- Spoluúčasť pri montáži nových zariadení, výrobných liniek a ich spustenie do prevádzky
- Preventívne a servisné obhliadky pridelených zákazníkov.

Záujemcom ponúkame:
- zázemie v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie a kolektív
- prácu na riešení techniky zaujímavých projektov
- získanie odborných skúsenosti a kvalifikačný rast
- možnosť personálneho rastu na základe dosiahnutých výsledkov práce
- účasť na medzinárodných výstavách
- účasť na odborných školeniach

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

OpenOffice.org Writer - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platné elektro osvedčenie 508/2009 par..21 výhodou
- znalosť a aspoň základné skúsenosti s
programovaním PLC a HMI Siemens
- platné elektro osvedčenie 508/2009 §21
- znalosť angličtiny podmienkou – aspoň písmom
- schopnosť čítať technické výkresy
- schopnosť čítať elektrické schémy
- technické myslenie
- komunikatívnosť
- proaktívny a samostatný prístup k práci
- asertívna a silná osobnosť
- flexibilita
- ochota/možnosť cestovať prevažne v rámci česko-slovenska aj na viac dní

Spoločnosť MANEX spol. s r.o. bola založená v roku 1994 ako inžiniersko – obchodná spoločnosť. Od svojho vzniku prešla dynamickým vývojom, rozšírila svoje služby o strojársku výrobu.
Spoločnosť MANEX spol. s r.o. je rozčlenená na divízie : Divízia Inžiniering a Divízia Výroba.
Divízia Inžiniering realizuje projekty v oblasti automatických plniacich, baliacich a manipulačných liniek a zariadení pre rôzne priemyselné odvetvia.
Divízia Výroba sa zaoberá strojárskou výrobou. Výrobný program zahŕňa výrobu komponentov a častí strojov podľa požiadaviek zákazníka.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3323791  Dátum zverejnenia: 15.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 €