Obchodný referent

MANEX spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zabezpečuje evidenciu obchodných dokumentov, kúpnych zmlúv , objednávok ,cenových ponúk
-evidencia dopytov
-vypracovanie a vyhodnocovanie cenových ponúk
-vypracovanie požiadaviek na výrobu
-vypracovanie expedičných dokladov a faktúr,logistika
-aktualizácia kariet zákazníka
-realizuje marketingový prieskum trhu
-spracúva návrhy kúpnych zmlúv,objednávok
-zabezpečuje evidenciu parametrov v IS ABRA
-zodpovedá za komunikáciu s obchodnými partnermi
-vyžaduje sa aktívna znalosť anglického jazyka

- zázemie v stabilnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie a kolektív

Štruktúrovaný životopis so sprievodným listom zasielajte poštou alebo elektronicky na kontaktnú adresu. Vyhradzujeme si právo,nepodávať informácie telefonicky. Kontaktovaní a následne zaradení do výberového konania budú iba tí uchádzači,ktorí najviac vyhovujú uvedeným požiadavkám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2020 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

komunikatívnosť,zodpovednosť a dobrý písomný prejav

Pôsobíme v oblasti strojárstva, automatizácie a robotiky už viac 20 rokov. Ponúkame kompletné riešenia plniacich, baliacich, manipulačných automatizovaných výrobných liniek. Sme profesionáli vo výrobe dopravníkov a špecifických zariadení. Navrhujeme riešenia pre manipuláciu a prepravu tovaru. Veľkú časť produkcie exportujeme.
Viac na www.manex.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Krátka 21
044 14 Čaňa

Kontakt

ID: 2899793  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac