Nákupca

MANEX spol. s r.o.

Miesto práce
Čaňa, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nákup materiálu (hutného, spojovacieho), tovaru, služieb... do výrobného procesu formou výberového konania
- riadenie zostavenia špecifikácií vstupných surovín a služieb do procesu výroby
-aktívne vyhľadávanie kooperačných partnerov, sledovanie ich výrobných možností a kapacít
- prehľad o stave zásob a pohybe tovaru a majetku

Štruktúrovaný životopis so sprievodným listom zasielajte poštou alebo elektronicky na kontaktnú adresu.
Kontaktovaní a následne zaradení do výberového konania budú len tí uchádzači, ktorí najviac vyhovujú uvedeným požiadavkám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
OpenOffice.org Calc - pokročilý
OpenOffice.org Writer - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Ovládanie práce v systéme ABRA výhodou.
Anglický jazyk výhodou.
Zodpovedný prístup k zvereným úlohám, flexibilita, spoľahlivosť, samostatnosť, precíznosť a dôslednosť pri plnení úloh.

Pôsobíme v oblasti strojárstva, automatizácie a robotiky už 20 rokov. Ponúkame kompletné riešenia plniacich, baliacich, manipulačných automatizovaných výrobných liniek. Sme profesionáli vo výrobe dopravníkov a špecifických zariadení. Navrhujeme riešenia pre manipuláciu a prepravu tovaru. Veľkú časť produkcie exportujeme.
Viac na www.manex.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Krátka 21
044 14 Čaňa

Kontakt

ID: 2362520   Dátum zverejnenia: 12.10.2017