Vedúci technologickej prípravy výroby

MANEX spol. s r.o.

Miesto práce
Čaňa, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

organizácia ,plánovanie,riadenie a kontrola pracovných činností a zadeľovanie úloh v rámci Oddelenia TPV;
vedenie a motivovanie tímu zamestnancov;
riadenie procesu prípravy výroby;
príprava výkresov, projektovej a technickej dokumentácie podľa požiadaviek zákazníkov;
vypracovanie technologických postupov
sledovanie rozpočtov a nákladov;
komunikácia s Oddelením výroby a Oddelením obchodu;
vyhodnocovanie plánovaných a skutočných nákladov výroby;
vypracovanie ,resp. úprava normatívov na jednotlivé technické zariadenia Divízie výroba;
zadávanie požiadaviek na výrobu oddeleniu výroby
organizuje činnosť pri zavádzaní novej výroby ,navrhuje optimalizáciu procesu technológie TPV
Používané technológie :
- obrábanie, ohýbanie, delenie, zváranie/nerez,čierny.mat./, montáž

Štruktúrovaný životopis so sprievodným listom zasielajte elektronicky na kontaktnú adresu.
Kontaktovaní a následne zaradení do výberového konania budú len tí uchádzači, ktorí najviac vyhovujú uvedeným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
OpenOffice - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
SolidWorks - pokročilý
ABRA - základy

Zodpovedný prístup k zvereným úlohám.
Práca v informačnom systéme výhodou.

Pôsobíme v oblasti strojárstva, automatizácie a robotiky už 20 rokov. Ponúkame kompletné riešenia plniacich, baliacich, manipulačných automatizovaných výrobných liniek. Sme profesionáli vo výrobe dopravníkov a špecifických zariadení. Navrhujeme riešenia pre manipuláciu a prepravu tovaru. Veľkú časť produkcie exportujeme.
Viac na www.manex.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Krátka 21
044 14 Čaňa
ID: 1251879   Dátum zverejnenia: 2.11.2017