Marketingový pracovník

MANEX spol. s r.o.

Miesto práce
Čaňa
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 750 eur / plus odmeny v závislosti od výkonu práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie marketingového plánu
- navrhovanie,koordinovanie, realizácia a vyhodnocovanie marketingových kampaní v spolupráci s nadriadeným
- interná a externá propagácia spoločnosti
- príprava a aktualizácia prezentácií a internetových stránok spoločnosti

- stabilná a perspektívna práca
- príjemné pracovné prostredie a kolektív
- možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing a reklama

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- zodpovednosť,samostatnosť ,flexibilita, kreativita, komunikatívnosť, zmysel pre detail

Pôsobíme v oblasti strojárstva, automatizácie a robotiky už viac 20 rokov. Ponúkame kompletné riešenia plniacich, baliacich, manipulačných automatizovaných výrobných liniek. Sme profesionáli vo výrobe dopravníkov a špecifických zariadení. Navrhujeme riešenia pre manipuláciu a prepravu tovaru. Veľkú časť produkcie exportujeme.
Viac na www.manex.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Krátka 21
044 14 Čaňa
ID: 1251879   Dátum zverejnenia: 28.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 750 eur / plus odmeny v závislosti od výkonu práce