Obchodný predajca/zásobovač (KN, NZ,SA, NR)

MANDAU, spol. s r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 750,- € nástupný plat + ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dokladanie, zásobovanie vlasovými doplnkami už existujúce obchodné siete. Starostlivosť o prevádzky. Hľadáme kolegov najmä z okresov Komárno, Nové Zámky, Šaľa, Galanta, Nitra.

Firemné vozidlo, mobilný telefón.

Životopisy zasielajte prosím e-mailom na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

najazdených 50 000 km

Aktívny vodič, orientácia v západoslovenskom regióne, ochota cestovať, spoľahlivosť, dochvíľnosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, bezúhonnosť, cit pre poriadok

Sme spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na Slovenskom trhu. Mandau spol. s r.o. bola založená v roku 2001. Zaoberáme sa Veľkoobchodom v sortimente vlasové doplnky, módna bižutéria a módne doplnky. Zásobujeme siete po celej Slovenskej republike.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1984083  Dátum zverejnenia: 5.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 750,- € nástupný plat + ďalšie odmeny