Reagujte bez životopisu

Elektrikár

MANDÁK ELEKTRO s.r.o.

Miesto práce
Šamorín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 700 EUR/mesiacFinálna mzda bude dohodnutá na základe skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáže, opravy a údržba elektrických zariadení a bleskozvodov do 1000V.

Pôsobíme v oblasti montáže, rekonštrukcie a údržbe elektroinštalácií v súkromnom aj podnikateľskom sektore. Pracujeme vo výrobných, športových halách, nemocniciach, bytových domoch, v rodinných domoch, bytoch a inom.

*výborný pracovný kolektív
*stabilné a dlhodobé zamestnanie
*odmeny
*ľudský a ústretový prístup

Informácie o výberovom konaní

Znalosť maďarského jazyka je výhodou.

Vítame medzi nami skúsených aj začínajúcich elektrikárov. Pridajte sa k nášmu tímu!

Životopis zasielajte e-mailom na uvedenú adresu.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky spojené s pracovnou pozíciou.
Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti MANDÁK ELEKTRO s.r.o. so spracovaním osobných údajov pre účel zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Minimálne § 21 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.

Pôsobíme v oblasti montáže, rekonštrukcie a údržbe elektroinštalácií v súkromnom aj podnikateľskom sektore. Pracujeme vo výrobných, športových halách, nemocniciach, bytových domoch, v rodinných domoch, bytoch a iné.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3742554  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac