Údržbár hydraulických lisov

MANARASPRINGS s.r.o.

Miesto práce
Myjava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
700 - 1 500 EUR/mesiacMesačná odmena podľa výkonu + ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba strojov, nástrojov a výrobných zariadení - lisy
- výmena nástrojov a nastavovanie parametrov
- pravidelná a operatívna údržba výrobných zariadení
- kontrola technického stavu a zabezpečenie bezporuchového chodu
- pracovná doba: ranná/poobedná zmena (striedavo - týž.cyklus)

-perspektívna práca v stabilnej slovenskej spoločnosti,
- príjemný pracovný kolektív a pracovná atmosféra,
- dochádzkový bonus, príplatky za nadčas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1

strojárstvo - kovovýroba, lisovanie plastov,zváranie a trieskové obrábanie

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4052117  Dátum zverejnenia: 1.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac