3 EUR/hod.

Koordinátor výberového dňa

Manageria, o.z.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
November
Celková mzda (brutto)
3 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto pozícia je počas výberového dňa kľúčová pre udržanie vysokej kvality výberových procesov programu Teach for Slovakia. Má zodpovednosť za plynulý logistický chod, riešenie nepredvídaných situácií a networking s účastníkmi. Okrem toho zahŕňa:

* prípravu administratívnych podkladov: prezenčné listiny, menovky ... (deň vopred)
* prichystanie občerstvenia: nákup (ideálne deň vopred), fyzické nachystanie, dopĺňanie, objednávanie a vyzdvihnutie obeda (zväčša pizza donáška)
* prípravu miestností, príprava testov, dozor na testoch
* podporu kandidátov pri otázkach
* podporu manažéra a zvyšku tímu

* možnosť nahliadnuť do chodu jedného z najintenzívnejších a vysoko hodnotených výberových procesov
* prístup na špičkové tréningy pre účastníkov Teach for Slovakia
* možnosť spoznať stovku mladých aktívnych ľudí, ktorý pracujú na zlepšení Slovenska
* spolupráca s neziskovou organizáciou, ktorá buduje komunitu lídrov, aby bojovali za rovnosť a kvalitu vzdelávania pre všetky deti na Slovensku.
* kandidát/kandidátka prejde zaškolením

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.11.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* vyžadované je profesionálne vystupovanie, vysoká miera organizovanosti a orientácie na detail
* uprednostníme ľudí, ktorí sa vedia zaviazať na čo najviac z nižšie spomenutých termínov (na pozíciu hľadáme viacero kandidátov):
20.11., 30.11. , 14.12.
10.1., 11.1., 17.1., 18.1. , 25.1.
22.2., 29.2 ., 7.3., 14.3.
18.4., 25.4., 1.5.

Night of Chances (NOC) je najrenomovanejšie študentské kariérne podujatie, ktoré sa presadilo nielen na Slovensku, ale aj v susednej Českej republike. Jeho výnimočnosť spočíva vo viacerých oblastiach. Prezentujeme na ňom výhradne organizácie s čistým štítom. Firmy na ňom reprezentujú nielen ľudia z HR, ale predovšetkým top manažéri a experti. Toto všetko by nebolo možné, keby účastníkmi boli priemerní študenti. Účastníci Night of Chances prichádzajú do školy večer, a za svoju účasť zaplatia, vďaka čomu odrádzame “zberačov reklamných predmetov” a pracujeme s vysoko motivovanými mladými ľuďmi. Počas NOCi prebieha paralelne 10 obsahových formátov (workshopy, odborné prednášky, panelové diskusie, speeddating na ktorom one-to-one diskutujú vybraní top študenti so CEOs firiem…)
Našim CEO je Tomáš Hasala, bývalý podnikateľ a človek s veľkým srdcom. NOC tím vedie Blanka Nohýnková (tel: 0911 361 850), sales zastrešuje Martin Polačko, marketing Mima Balčáková, komunikáciu so študentmi a firmami Lukáš Sabo, logistiku Tina Kellenbergerová, obsah Peťa Morávková, v tíme tiež pracujú na marketingu Janka Kleščová.
Pokojne sa ozvi komukoľvek z nás pre skúsenosť z prvej ruky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manageria
Kysucká 5
811 04 Bratislava
ID: 3785310   Dátum zverejnenia: 12.10.2019