Servisný technik - 3D meracie stroje

Management consult, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
2 000 EUR/mesiacfixné ohodnotenie podľa pracovných skúseností + variabilné bonusové ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre svojho klienta, významnú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti v optike a meracej technike, hľadáme kandidáta na pozíciu Servisný technik - 3D meracie stroje.

Náplň práce: Instalace a servis 3D meracej strojů u zákazníka, diagnostika porúch a zabezpečenie ich odstránenia, vykonávanie kontrolných prehliadok a servisných zásahov, kalibrácie strojů, podpora a poskytovanie technickej asistencie u zákazníka, práca s technickou dokumentáciou v anglickom jazyku, výjazdy v rámci Slovenska.

Klient ponúka: Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra, odborné školenia v zahraničí, zaujímavý systém zamestnaneckých benefitov a výhod, služobné auto, mobilný telefón, notebook.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis na e-mail [email protected]

S Vašimi údajmi budeme zaobchádzať dôverne a podľa platnej legislatívy.

Vopred ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Významná medzinárodná spoločnosť pôsobící v oblasti v optike a meracej technike.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Požiadavky: VŠ / SŠ - elektrotechnický smer, osvedčenie podľa vyhlášky 508/2009 Z. z. - §21 Elektrotechnik, príp. §22,23,24, orientácia v technickej dokumentácii, predchádzajúca pracovná skúsenosť so servisom, anglický jazyk na pokročilé úrovni (firemný jazyk, odborné školenia v zahraničí), komunikatívnosť a organizačná zdatnosť, schopnosť jednať so zákazníkmi, spoľahlivosť, zodpovednosť, VP sk. B.

Management consult je konzultační společnost, která poskytuje svým klientům služby v oblasti personálního poradenství. Svým firemním klientům nabízíme řešení v oblasti vyhledávání zaměstnanců, realizaci Assessment Centre, outplacement a psychodiagnostiku. Nabízíme profesionální, individuální přístup ke každému firemnímu klientovi i kandidátovi.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4788138  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac