Sales representative - optika

Management consult, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
podľa dohody
Od 2 000 EUR/mesiaczákladná mzda cca 2000 EUR + variabilná zložka, bonusové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v odbore optiky a optoelektroniky hľadáme kandidáta na pozíciu Sales representative.

Popis práce:
- Aktívny predaj divízie očnej optiky - okuliarové šošovky a optické prístroje
- Plnenie plánov a obratov
- Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- Spolupráca a rozvoj vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
- Príprava ponúk
- Zodpovednosť za vedenie príslušných obchodných výkazov

Požiadavky:
- Vysokoškolské/univerzitné vzdelanie (ideálne optika/optometria)
- Skúsenosti v oblasti predaja
- Komunikačné zručnosti v AJ
- Výborné komunikačné schopnosti
- Vodičský preukaz skupiny B
- Flexibilita, ochota cestovať
- Užívateľská znalosť MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook, MS Powerpoint)

Klient ponúka:
- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- Príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra
- Zaujímavú a rôznorodú prácu v inovatívnom prostredí optiky
- Odborné vzdelávanie
- Služobné auto (aj na súkromné účely)
- Balík zamestnaneckých výhod
- Hlavný pracovný pomer

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku na email [email protected]

Materiály, ktoré nám zašlete, považujeme za dôverné a budeme s nimi zaobchádzať v súlade s právnymi predpismi o spracovaní osobných údajov a GDPR.

Vopred ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Revoluční 13, 110 00 Praha 1
e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Stabilná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti optiky a optoelektroniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

optika, optoelektronika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Management consult je konzultační společnost, která poskytuje svým klientům služby v oblasti personálního poradenství. Svým firemním klientům nabízíme řešení v oblasti vyhledávání zaměstnanců, realizaci Assessment Centre, outplacement a psychodiagnostiku. Nabízíme profesionální, individuální přístup ke každému firemnímu klientovi i kandidátovi.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4545714  Dátum zverejnenia: 4.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac