Servisný technik - elektro

Management consult, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
podľa dohody
1 900 EUR/mesiacMzda od 1900 EUR, základná mzda + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v odbore optiky a optoelektroniky hľadáme kandidáta na pozíciu Servisný technik.

Náplň práce:

• Inštalácia a servis 3D meracej strojov u zákazníka
• Diagnostika porúch a zabezpečenie ich odstránenia
• Vykonávanie kontrolných prehliadok a servisných zásahov
• Kalibrácie strojov
• Podpora a poskytovanie technickej asistencie u zákazníka
• Práca s technickou dokumentáciou v anglickom jazyku
• Výjazdy v rámci celého Slovenska

Požiadavky:

• VŠ / SŠ, elektrotechnický smer
• Osvedčenie podľa vyhlášky 508/2009 Z. z. - §21 Elektrotechnik, príp. §22,23,24
• Orientácia v technickej dokumentácií
• Predchádzajúca pracovná skúsenosť so servisom
• Komunikatívna znalosť anglického jazyka (firemný jazyk, odborné školenia v zahraničí)
• Znalosť MS Office
• Komunikatívnosť a organizačná zdatnosť
• Schopnosť jednať so zákazníkmi, prozákaznícka orientácia
• Spoľahlivosť, zodpovednosť
• Ochota cestovať
• VP sk. B.

Klient ponúka:

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• Príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra
• Odborné školenia v zahraničí
• Zaujímavý systém zamestnaneckých benefitov a výhod
• Služobné auto, mobilný telefón, notebook
• Zmluva na dobu určitú 1 rok, potom predĺženie na dobu neurčitú

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku na email [email protected] .

Materiály, ktoré nám zašlete, považujeme za dôverné a budeme s nimi zaobchádzať v súlade s právnymi predpismi o spracovaní osobných údajov a GDPR.

Vopred ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Revoluční 13, 110 00 Praha 1
e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v odbore optiky a optoelektroniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Management consult je konzultační společnost, která poskytuje svým klientům služby v oblasti personálního poradenství. Svým firemním klientům nabízíme řešení v oblasti vyhledávání zaměstnanců, realizaci Assessment Centre, outplacement a psychodiagnostiku. Nabízíme profesionální, individuální přístup ke každému firemnímu klientovi i kandidátovi.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4230051  Dátum zverejnenia: 24.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac