Sales Support Administrator

Management consult, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre svojho klienta, významnú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti elektroniky, hľadáme kandidátku na pozíciu „Sales Support Administrator“.

Náplň práce:

• Administratívna podpora obchodného tímu
• Príprava podkladov na obchodné rokovania
• Príprava a aktualizácia obchodných prezentácií
• Komunikácia so zákazníkmi
• Zabezpečovanie evidencie objednávok a zákaziek
• Spracovávanie zákazníckych údajov (aktualizácia, práca s internou databázou)
• Komunikácia s oddeleniami spoločnosti
• Zadávanie údajov do počítačového systému

Klient ponúka:

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• Príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra
• Zaujímavý systém zamestnaneckých benefitov a výhod
• Zaškolenie do pracovných postupov v rámci spoločnosti

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Váš životopis s fotografiou na uvedený e-mail. S Vašimi údajmi budeme zaobchádzať dôverne a podľa platnej legislatívy.

Vopred ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Revoluční 13
110 00 Praha 1
tel.: +420 224 803 323
e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Našim klientom je etablovaná medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti elektroniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Požiadavky:

• Minimálne 2 roky skúsenosti na obdobnej pozícii sú podmienkou
• Aktívna znalosť anglického jazyka
• Aktívna znalosť MS Office
• Komunikatívnosť a organizačná zdatnosť
• Precíznosť a presnosť, odolnosť voči stresu
• Samostatnosť a flexibilita
• Profesionálne, príjemné vystupovanie

Management consult je konzultační společnost, která poskytuje svým klientům služby v oblasti personálního poradenství. Svým firemním klientům nabízíme řešení v oblasti vyhledávání zaměstnanců, realizaci Assessment Centre, outplacement a psychodiagnostiku. Nabízíme profesionální, individuální přístup ke každému firemnímu klientovi i kandidátovi.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3472448  Dátum zverejnenia: 10.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300