Vodič / Zásobovač / Rozvozca / Skladník

Mana Roots s. r. o.

Miesto práce
Dolná Streda
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
700 - 1 000 EUR/mesiacZáklad mzdy v ČISTOM: 650 Eur + 50 Eur Odmeny. Všetky ostatné náklady spojené s vedením živnosti ako : zdravotné a sociálne poistenie (odvody), vedenie a spracovanie účtovníctva, daň z príjmu - hradíme my ako spoločnosť nad dohodnutú odmenu. Dohodnutú sumu v čistom dostanete na účet a z nej už nič navyše neodvádzate! Preplácane nadčasy , mzda podľa odrobených hodín nie fixne stanovená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci voľnej pracovnej pozícií, hľadáme do našej spoločnosti vhodného kolegu, manuálne zručného, s vodičským preukazom typu B, so skúsenosťami s vedením dodávky, ktorého baví práca v potravinárskom priemysle. V rámci voľného pracovnej pozícií hľadáme človeka pre nasledujúcu kumulovanú náplň práce: Príprava objednávok a starostlivosť o poriadok v sklade. Zásobovanie zákazníkov produktami potravinárskeho charakteru. Hľadáme niekoho s pozitívnym prístupom k práci, kto sa nebojí učiť nové veci , a kto ma rád výzvy a chce byť súčasťou našej firmy nie len ako zamestnanec, ale ako jej stabilný a neodmysliteľný člen. Sme progresívna, mladá spoločnosť, ktorá chce neustále rásť, zdokonaľovať sa, či už vo výrobnom procese alebo pri vytváraní ďalších produktov, preto dvere majú otvorené aj kreatívni ľudia, ktorí sa neboja prinášať nové nápady.

Okruhy závozu:
BA okolie , Záhorie , Trnava smer Liptovský Mikuláš , Nitra smer Liptovský Mikuláš , Južné Slovensko.

Zabezpečovanie školení, firemné spoločenské aktivity, zľavy na vyrábané produkty

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte emailom spolu s priloženým životopisom.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo - je výhodou

Ostatné znalosti

Plánovanie dodávok - Pokročilý
Dochvíľnosť - Pokročilý
Rýchlosť - Pokročilý
Samostatnosť - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Zásobovač, vodič, rozvozca, kuriér

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, rozhodovanie, tímová práca, ochota učiť sa nové veci, organizovanie a plánovanie práce, manuálna zručnosť, schopnosť samostatne riešiť problémy, progresívny prístup k novým veciam

Spoločnosť Mana Roots je slovenský výrobca nealkoholických nápojov. Originálne receptúry nás odlišujú od ostatných značiek na trhu. Produkty našej značky sú vyrábané na prírodnej báze, bez použitia farbív, konzervačných látok a umelých aróm. Zákazníkom prinášame okrem netradičného a nového chuťového zážitku aj niečo viac. Viac v podobe prospešných látok zo surovín, z ktorých sú tieto tradično – netradičné limonády pripravené. Všetky limonády sú vyrábané z výberových surovín, ktoré zanechajú v produkte svoju podstatu, svoju výnimočnosť.
Téma ekológie nám nie je ľahostajná, a preto sú naše produkty v ekologických baleniach. Každý produkt je v 100% recyklovateľnej sklenenej fľaši s trhacím viečkom.
ID: 4079412  Dátum zverejnenia: 12.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac