Vedúci / Plánovač potravinárskej výroby

Mana Roots s. r. o.

Miesto práce
Dolná Streda
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
800 EUR/mesiacZákladná ČISTÁ mzda je 700 EUR - určená pre nováčika. V rámci živnosti Vám preplácame navyše zdravotné a sociálne poistenie, vedenie účtovníctva, daň z príjmu za daňové obdobie. TZN. v rámci živnosti sa nemusíte o nič starať, všetko za Vás a bez ďalších nákladov spravíme MY. Vám prináleží čistá mzda, na ktorej sme sa dohodli, bez ďalších iných výdavkov. Po zabehnutí zvýšenie platu a podiel na zisku z firmy ako motivačná a variabilná zložka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starosť o fungujúci výrobný proces. Riadenie zabehnutého malého tímu (do 5 ľudí) v rámci výroby, plánovanie výroby, technické nastavovanie strojov a riešenie problémov pri výrobnom procese. Taktiež uvítame ak sa uchádzač bude zaujímať o inovácie v rámci výrobného procesu, vývoj nových produktov. Konzultácie a plánovanie s predajným a marketingovým oddelením.

Dlhodobá možnosť rozvíjať sa pri začínajúcej spoločnosti, zdokonaľovanie a učenie sa nových vecí. Kariérny rast spolu s rastom spoločnosti. Podiel na zisku spoločnosti, zabezpečovanie školení, firemné spoločenské aktivity, zľavy na vyrábané produkty. Odmeny v rámci podieľania sa na vývoji a zdokonaľovaní spoločnosti, motivačné odmeny. Mobilný telefón a automobil (po čase) aj na súkromné účely.

Hľadáme zodpovedného, samostatného a technicky zdatného človeka, ktorý má pozitívny vzťah k prírodným surovinám, myšlienku ekológie a nových inovatívnych nápadov na produkty v potravinárskom priemysle bez používania chémie. Hľadáme tímového hráča s chuťou pre prácu a nadšenie pre danú myšlienku, aby bola jeho práca aj hobby a má víziu niečo spoločne budovať, nielen brať danú pozíciu ako vynútenú prácu. Preferujeme mladšieho uchádzača bez záväzkov, ktorý je flexibilný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, potravinárske

Ostatné znalosti

Samostatnosť - Pokročilý
Logické myslenie - Pokročilý
Technické myslenie - Pokročilý
Microsoft Office - Základy
Práca s počítačom - Základy
Plánovanie výroby - Základy
Vedenie tímu - Základy
Vedenie prevádzky - Základy

Vodičský preukaz

B

Človek s pozitívnym vzťahom k bylinám, čajom a zdravému životnému štýlu spojenému s pozitívnym prístupom k poľnohospodárstvu. Flexibilný a samostatný človek s vytrvalosťou, logickým myslením, rozhodnosťou a zodpovednosťou. Aspoň základné znalosti s vedením tímu a vychádzaním s ľudmi. Určite je potrebné mať aspoň malé technické a kreatívne myslenie, kreatívne a zručnosť. Ochota učiť sa nové veci.

Spoločnosť Mana Roots je slovenský výrobca nealkoholických nápojov. Originálne receptúry nás odlišujú od ostatných značiek na trhu. Produkty našej značky sú vyrábané na prírodnej báze, bez použitia farbív, konzervačných látok a umelých aróm. Zákazníkom prinášame okrem netradičného a nového chuťového zážitku aj niečo viac. Viac v podobe prospešných látok zo surovín, z ktorých sú tieto tradično – netradičné limonády pripravené. Všetky limonády sú vyrábané z výberových surovín, ktoré zanechajú v produkte svoju podstatu, svoju výnimočnosť.
Téma ekológie nám nie je ľahostajná, a preto sú naše produkty v ekologických baleniach. Každý produkt je v 100% recyklovateľnej sklenenej fľaši s trhacím viečkom.
ID: 4063891  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac