Operátor v potravinárskej výrobe

Mana Roots s. r. o.

Miesto práce
Galantská, 925 63 Dolná Streda
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
08.02.2021
640 - 915 EUR/mesiacČistá mzda je 3,75Eur / hodina pre uchádzača, pri 160hod. pracovnom pomere je jeho odmena v čistom: 600 Eur + 50 Eur odmeny. práca na 1 zmenu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci voľnej pracovnej pozícií, hľadáme do našej spoločnosti vhodného kolegu (ženu, či muža), manuálne zručného, ktorého baví práca v potravinárskom priemysle. Pracovná náplň je rôznorodá a nie monotónna. Daný zamestnanec si prechádza všetkými činnosťami od plnenie fliaš až po etiketovanie a balenie do krabíc. Hľadáme niekoho s pozitívnym prístupom k práci, kto sa nebojí učiť nové veci , a kto ma rád výzvy a chce byť súčasťou našej firmy nie len ako zamestnanec, ale ako jej stabilný a neodmysliteľný člen. Sme progresívna, mladá spoločnosť, ktorá chce neustále rásť, zdokonalovať sa, či už vo výrobnom procese alebo pri vytváraní ďalších produktov, preto dvere majú otvorené aj kreatívni ľudia, ktorí sa neboja prinášať nové nápady. Pracovný čas: pracovné dni od: 06:00 do 14:00.

Zabezpečovanie školení, firemné spoločenské aktivity, zľavy na vyrábané produkty, odmeny v rámci podieľania sa na vývoji a zdokonaľovaní spoločnosti, Práca na jednu zmenu.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte emailom spolu s priloženým životopisom.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo - je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, rozhodovanie, tímová práca, ochota učiť sa nové veci, organizovanie a plánovanie práce, manuálna zručnosť, schopnosť samostatne riešiť problémy, progresívny prístup k novým veciam

Spoločnosť Mana Roots je slovenský výrobca nealkoholických nápojov. Originálne receptúry nás odlišujú od ostatných značiek na trhu. Produkty našej značky sú vyrábané na prírodnej báze, bez použitia farbív, konzervačných látok a umelých aróm. Zákazníkom prinášame okrem netradičného a nového chuťového zážitku aj niečo viac. Viac v podobe prospešných látok zo surovín, z ktorých sú tieto tradično – netradičné limonády pripravené. Všetky limonády sú vyrábané z výberových surovín, ktoré zanechajú v produkte svoju podstatu, svoju výnimočnosť.
Téma ekológie nám nie je ľahostajná, a preto sú naše produkty v ekologických baleniach. Každý produkt je v 100% recyklovateľnej sklenenej fľaši s trhacím viečkom.
ID: 4023914  Dátum zverejnenia: 22.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 640 EUR/mesiac