750 - 1 500 EUR

Obchodný zástupca

Mana Roots s. r. o.

Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne hľadanie nových zákazníkov v segmente Horeca a RETAIL v určenom regióne, udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi v určenom regióne, vybavovanie objednávok, vybavovanie sťažností a reklamácií, zisťovanie potenciálu na trhu, podpisovanie zmlúv s partnermi, podieľanie sa na marketingových aktivitách v rámci zvoleného regiónu v spolupráci s marketingovým oddelením, hľadanie nových možností predaja, podieľanie sa na vytváraní nových produktov, podieľať sa na expanzií a rastu spoločnosti.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná zložka mzdy Fix 300 Eur + variabilná zložka v podobe provízií a bonusov + mesačne motivačná zložka v zmysle splnenia predajného plánu. Odmeny podľa výkonu a šikovnosti uchádzača, príklad až do 3 000 Eur

Služobný automobil, zabezpečovanie školení, firemné spoločenské aktivity, zľavy na vyrábané produkty, odmeny v rámci podieľania sa na vývoji a zdokonaľovaní spoločnosti, motivačné odmeny, mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely.

Hľadáme komunikatívneho človeka so zmyslom pre predaj, ktorého baví práca s ľuďmi, je odolný voči stresu a odmietaniu. Dobrý predajca musí mať predaj v krvi, nie je to vlastnosť, čo sa dá ľahko naučiť. Nehľadáme iba pracovníka, ale kolegu, ktorého práca bude baviť, bude vidieť potenciál v produkte a bude mať vzťah a víziu vo firmu a v produkte. Nehľadáme človeka, ktorý vyslovene ide do niečoho bez emócií a bez nadšenia v rámci dlhodobej vízie. Hľadáme kolegu z okolia sídla spoločnosti, kvôli pravidelným poradám a plánom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Ekonómia, Management, Ekonomika

Vodičský preukaz

B

Komunikačné znalosti s príjemným vystupovaním, ochota cestovať, odolnosť voči stresu a odmietaniu, flexibilný a samostatný človek s vytrvalosťou, logické myslenie, rozhodnosť

Sme mladá progresívna výrobná spoločnosť Mana Roots sídliaca v Dolnej Strede (dedina pri Seredi). Zaoberáme sa výrobou nealkoholických nápojov na prírodnej báze, bez použitia farbív, aróm a konzervačných látok . Naše produkty sú vyrábané láskou a rešpektom k prírode a len z kvalitných surovín. Našim cieľom je prinášať konzumentom produkty s pridanou hodnotou. Taktiež nám nie je ľahostajná príroda a Svet vôkol, na základe čoho naše produkty ponúkame len v ekologických baleniach a odmietame znečisťovanie našej planéty ďalšími plastovými odpadmi.

Adresa spoločnosti

Mana Roots s.r.o.
Galantská cesta 594
925 63 Dolná Streda
ID: 3766527   Dátum zverejnenia: 18.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka mzdy Fix 300 Eur + variabilná zložka v podobe provízií a bonusov + mesačne motivačná zložka v zmysle splnenia predajného plánu. Odmeny podľa výkonu a šikovnosti uchádzača, príklad až do 3 000 Eur