Vedúci potravinárskej výroby

Mana Roots s. r. o.

Miesto práce
Dolná Streda
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starosť o celý výrobný proces, riadenie tímu v rámci výroby, technické nastavovanie strojov a riešenie problémov, pri výrobnom procese, výroba základu nápojov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná zložka mzdy 1600 Eur + zisk zo spoločnosti + bonusy

Podiel na zisku spoločnosti, zabezpečovanie školení, firemné spoločenské aktivity, zľavy na vyrábané produkty, odmeny v rámci podieľania sa na vývoji a zdokonaľovaní spoločnosti, motivačné odmeny, mobilný telefón aj na súkromné účely.

Hľadáme zodpovedného, samostatného a technicky zdatného človeka, ktorý má pozitívny vzťah k prírodným surovinám, myšlienku ekológie a nových inovatívnych nápadov na produkty v potravinárskom priemysle bez používania chémie. Hľadáme tímového hráča s chuťou pre prácu a nadšenie pre danú myšlienku, aby bola jeho práca aj hobby a má víziu niečo spoločne budovať, nielen brať danú pozíciu ako vynútenú prácu. Preferujeme mladšieho uchádzača bez záväzkov, ktorý je flexibilný.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, potravinárske

Vodičský preukaz

B

flexibilný a samostatný človek s vytrvalosťou, logické myslenie, rozhodnosť a zodpovednosť, vedenie tímu ľudí, technické myslenie a zručnosť, učiť sa nové veci, kreatívnosť

Sme mladá progresívna výrobná spoločnosť Mana Roots sídliaca v Dolnej Strede (dedina pri Seredi). Zaoberáme sa výrobou nealkoholických nápojov na prírodnej báze, bez použitia farbív, aróm a konzervačných látok . Naše produkty sú vyrábané láskou a rešpektom k prírode a len z kvalitných surovín. Našim cieľom je prinášať konzumentom produkty s pridanou hodnotou. Taktiež nám nie je ľahostajná príroda a Svet vôkol, na základe čoho naše produkty ponúkame len v ekologických baleniach a odmietame znečisťovanie našej planéty ďalšími plastovými odpadmi.

Adresa spoločnosti

Mana Roots s.r.o.
Galantská cesta 594
925 63 Dolná Streda

Kontakt

Kontaktná osoba: Filip Šimončič
Tel.: 0902 348 943
E-mail: poslať životopis
ID: 3713139   Dátum zverejnenia: 10.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka mzdy 1600 Eur + zisk zo spoločnosti + bonusy