Logo MAN Truck &  Bus Slovakia s.r.o.

Rozširujeme náš tím a hľadáme šikovného predajcu/-kyňu jazdených nákladných vozidiel MAN - Komárno

MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Od 1 350 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej + variabilnej časti mzdy. Ako bude vyzerať Tvoj mesačný zárobok a koľko si môžeš zarobiť bude predstavené a podrobne vysvetlené na pracovnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem pracovať v silnej a stabilnej spoločnosti? V predaji jazdených nákladných alebo osobných vozidiel si ako doma? Hovoríš maďarsky a anglický jazyk Ti taktiež nerobí problém?

Ak áno, tak čítaš tú správnu pracovnú ponuku. Aktuálne posilňujeme náš skvelý tím predajcov jazdených vozidiel zn. MAN a hľadáme abiciózneho a skúseného predajcu pre Komárno.

Poďme sa spolu pozrieť čo by bolo Tvojou úlohou:

  • Tvoja práca bude veľmi pestrá, nakoľko budeš so zákazníkmi riešiť všetky úkony spojené s predajom jazdených nákladných vozidiel ako napr. fotenie vozidiel, zverejňovanie inzercie, komunikácia s potenciálnymi zákazníkmi, obhliadky vozidiel a administratívna spojená s tým;
  • výkup a predaj jazdených vozidiel zn. MAN;
  • akvizícia nových zákazníkov a udržiavanie vzťahov už s nadobudnutými zákazníkmi, hľadanie tých správnych a najlepších riešení pre zákazníkov;
  • identifikácia potrieb zákazníkov, príprava cenových ponúk, prezentácií a predajných zmlúv pre zákazníkov;
  • aby si svoju prácu vykonával/-a čo najlepšie k dispozícií budeš mať firemné vozidlo aj na súkromné účely podľa interných pravidiel MAN, služobný telefón.
  • Samozrejme Ťa zaškolíme do produktov MAN :-)

Získaš prácu v stabilnej a medzinárodnej spoločnosti so silným menom na trhu, vďaka ktorému si môžeme dovoliť investovať ako do našich áut, tak aj do našich zamestnancov!

Ďalej Ti vieme ponúknuť:

• motivačné ohodnotenie, ktoré Ti umožní získať nadštandardný zárobok;
• ročný bonus na základe splnenia plánu;
• príspevok na letnú a zimnú dovolenku, ktorý Ťa určite poteší;
• 100% príspevok zamestnávateľa na stravovanie bez ohľadu na dni absencie v hodnote 6,50€/1 odpracovaná smena;
• úrazové poistenie Ti taktiež v 100% výške zaplatí zamestnávateľ;
• 3 dni sick days (3 dni zdravotného voľna);
• ročná valorizácia základnej mzdy podľa platnej kolektívnej zmluvy;
• v MAN podporujeme vzdelávanie, preto budeš mať neobmedzený prístup na vzdelávací portál SEDUO a podporujeme jazykovú výučbu anglického alebo nemeckého jazyka, výber necháme plne na Teba a Tvojom nadriadenom;

Zamestnanecké benefity stále rozširujeme, tak aby motivovali našich zamestnancov, preto medzi ďalšími benefitmi nájdeš aj: odmena za pracovné výročie, rozšírenie vodičského oprávnenia o skupinu C pre vybrané pracovné pozície, služobné vozidlo aj na súkromné účely, mobilný telefón na súkromné účely, výhodné cestovné poistenie pre Teba a Tvoju rodinu. Flexibilný pracovný čas, možnosť občasného home office. Káva, čaje a minerálne vody sú samozrejmosťou. V neposlednej rade príjemné pracovné prostredie a podporu vedenia spoločnosti.

Ak si zvedavý/-á na ďalšie benefity, tak klikni na našu KARIÉRNÚ STRÁNKU a ZISTI VIAC!

Ak Ťa naša pracovná ponuka zaujala, prosím, pošli nám tvoj životopis prostredníctvom tlačidla "POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS".

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o záujem pracovať pre MAN, avšak kontaktovať budeme len tých, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodné, Technické, Strojárske,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
CRM (Customer Relationship Management) - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 a viac

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
• prax v predaji jazdených vozidiel (nákladných alebo osobných);
• orientácia na zákazníka;
• aktívny, zodpovedný prístup k práci;
• komunikatívnosť, asertivita, samostatnosť, trpezlivosť a priebojnosť;
• reprezentatívne vystupovanie;
• aktívny vodič podmienkou;
maďarský jazyk je podmienkou a anglický jazyk výhodou!

MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o., slovenský importér, vznikol roku 1997 ako dcérska spoločnosť MAN. V októbri 2001 bolo v Bratislave otvorené nové „Truck centrum“ pre úžitkové vozidlá MAN, ktoré začalo ponúkať zákazníkom kompletné služby v troch oblastiach: predaj vozidiel, náhradné dielce a servis. Táto udalosť predstavovala významný moment pri etablovaní značky na slovenskom trhu. Vtedy mala slovenská filiálka mníchovského výrobcu 19 zamestnancov, ale o dva roky neskôr ich bolo už 40.
Na porovnanie: Dnes v MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o. pracuje viacej ako 80 zamestnancov, z ktorých väčšinu tvoria mechanici, dielenskí majstri, prijimací technici a zamestnanci administratívy.

Naša spoločnosť MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o sa v prestížnej ankete NAJZAMESTNÁVATEĽ 2023 umiestnila v TOP10 najlepších spoločností v kategórií automobilový priemysel v Slovenskej republike.

Viac informácií o našej spoločnosti sa dozviete na:

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Konopová
Tel.: +421902046620
E-mail: poslať životopis
ID: 4824058  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac