Náborový príspevok 1000 EUR! Hľadám Autoelektrikára nákladných a úžitkových vozidiel do značkového servisu nákladných a úžitkových vozidiel MAN

MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Rožňavská, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 200 EUR/mesiac+ výkonnostné mesačné odmeny v rámci VARIABILNEJ ČASTI MZDY *Možnosť pekného zárobku!!! Celkové nastavenie mzdy závisí od preukázateľnej praxe a skúseností kandidáta. *Bližšie informácie poskytneme na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu našich šikovných kolegov v našom značkovom servise MAN hľadáme posilu na pozíciu:
• AUTOELEKRIKÁR NÁKLADNÝCH A ÚŽITKOVÝCH VOZIDIEL

Pošlite nám svoj životopis, úspešne absolvujte výberové konanie a získajte náborový príspevok vo výške 1000 EUR.

Vašou úlohou bude:
• Výkon servisných prehliadok a opráv nákladných vozidiel a autobusov
• Mechanické opravy vozidiel, práca s elektrickým ručným náradím
• Opravy a elektroinštalácie motorových vozidiel
• Zapájanie elektronického príslušenstva do vozidiel (napríklad navigácie, vysielačky, svetelná rampa a iné)
• Záručné a pozáručné opravy
• Pravidelné servisné údRžby a bežný servis vozidiel
• Zisťovanie závad pomocou diagnostiky a diagnostika funkčných závad vozidla
• Práca s opravárenskými manuálmi
• Ďalšie činnosti spojené s pozíciu Mechanika

• Prácu v autorizovanom servise MAN
• Práca v stabilnej a silnej spoločnosti
• Náborový príspevok vo výške 1000 EUR
• Plne hradené stravné zo strany Zamestnávateľa
• Motivačný provízny systém hodnotenia
(základná mzda + variabilná zložka mzdy)
• Ročné výkonnostné bonusy na základe splnenia ročného plánu
• Ročná valorizácia základnej mzdy
• Plne hradné stravného zo strany zamestnávateľa
• Bezplatné úrazové poistenie
• Príjemný a priateľský kolektív

Balík sociálnych výhod poskytovaných Zamestnávateľom (odmena za jubilejné výročie, príspevok na poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú zamestnávateľovi pri výkone povolania, Referral bonus 1000€ (nájdi svojho kolegu do servisu a získaj odmenu), zľavy na produkty u partnerských spoločnostiach (napr. partnerská banka).

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, prosím, pošli nám tvoj životopis prostredníctvom tlačidla "POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS".

Taktiež môžete priamo kontaktovať Manažéra servisu p. Vrtocha, ktorý Vám rád poskytne podrobnejšie informácie, na tel. čísle +421 903 245 533.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť, avšak budeme kontaktovať IBA vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Autoelektrikár, Automechanik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosti s prácou autoelektrikára sú vítané, juniornému, ktorý chce s nami rásť.
• Dôslednosť a zodpovednosť
• Vodičské oprávnenie B, C
• Manuálna zručnosť
• Schopnosť rýchlo a pohotovo reagovať na vzniknuté problémy
• Spoľahlivosť

MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o., slovenský importér, vznikol roku 1997 ako dcérska spoločnosť MAN. V októbri 2001 bolo v Bratislave otvorené nové „Truck centrum“ pre úžitkové vozidlá MAN, ktoré začalo ponúkať zákazníkom kompletné služby v troch oblastiach: predaj vozidiel, náhradné dielce a servis. Táto udalosť predstavovala významný moment pri etablovaní značky na slovenskom trhu. Vtedy mala slovenská filiálka mníchovského výrobcu 19 zamestnancov, ale o dva roky neskôr ich bolo už 40.
Na porovnanie: Dnes v MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o. pracuje viacej ako 80 zamestnancov, z ktorých väčšinu tvoria mechanici, dielenskí majstri, prijimací technici a zamestnanci administratívy.

Naša spoločnosť MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o sa v prestížnej ankete NAJZAMESTNÁVATEĽ 2023 umiestnila v TOP10 najlepších spoločností v kategórií automobilový priemysel v Slovenskej republike.

Viac informácií o našej spoločnosti sa dozviete na:

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4505906  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac