Staň sa Predajcom nákladných vozidiel značky MAN pre Žilinský kraj

MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacUvedená základná mzda je minimum a jej výška závisí od skúseností kandidáta. Ku základnej mzde si prirátaj + provizie z predaja + ročne bonusy! Bližšie informácie o tom, ako bude vyzerať Tvoj mesačný zárobok, predstavíme na osobnom stretnutí!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho skvelého tímu predajcov MAN hľadáme Predajcu/-kyňu nových nákladných vozidiel, ktorý/-á si zoberie pod krídla ŽILINSKÝ KRAJ.

Poďme si v krátkosti predstaviť činnosti k tejto pozícii:

• Tvojou hlavnou úlohou bude predaj nových, nákladných úžitkových vozidiel značky MAN,
• pri predaji vozidiel budeš predávať aj popredajné služby, napr. servisné zmluvy, predĺžené záruky,
• aby si bol/a úspešným predajcom, musíš aktívne vyhľadávať potencionálnych zákazníkov vo zverenej oblasti,
• dobrý/-á kandidát/-ka vie, že dôležitou súčasťou je starostlivosť a udržiavanie vzťahov s aktuálnymi zákazníkmi,
• táto pozícia nie je o kancelárii, ale je dôležité byť v teréne a cestovať každý deň, pretože veríme v silu osobných stretnutí. Na cestovanie vo zverenom regióne Ti bude slúžiť služobné vozidlo,
• budú dni, kedy budeš samozrejme aj v kancelárii a k tomu patrí administratíva ako napríklad príprava cenových ponúk, kalkulácií, reportov a pod.
• budeš patriť pod predajné oddelenie nových vozidiel Truck & Van, ktoré riadi skvelý manažér Jan, ktorý nebude len Tvojím nadriadeným, ale bude Ti aj oporou.
• budeš sa zúčastňovať pravidelných meetingov a rôznych obchodných podujatí či školení.

Ďalšie podrobné informácie si preberieme na osobnom stretnutí.

Získaš prácu v stabilnej a medzinárodnej spoločnosti, značka MAN hovorí za všetko!!!! Čo ďalej Ti vieme ponúknuť? Čítaj ďalej.

• motivačné ohodnotenie, s možnosťou nadštandardného zárobku,
• ročný bonus na základe splnenia plánu,
• služobné vozidlo,
• mobilný telefón aj na súkromné účely,
• notebook,
• 100% príspevok zamestnávateľa na stravovanie,
• valorizácia mzdy,
• bezplatné úrazové poistenie,
• vernostný bonus pri dosiahnutí pracovného jubilea,
• referral bonus (nájdi svojho kolegu do servisu, získaj odmenu),
• výhodné ceny pri cestovnom poistení a zvýhodnené bankové produkty od partnerskej banky.

Ak Ťa naša pracovná ponuka zaujala, prosím, pošli nám tvoj životopis prostredníctvom tlačidla "POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS".

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o záujem pracovať pre MAN, avšak kontaktovať budeme len tých, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodné, Technické, Strojárske

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
CRM (Customer Relationship Management) - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 až 5

Požadujeme:
• skúsenosť s predajom nákladných vozidiel je veľkou výhodou, avšak nie podmienkou,
• orientácia na zákazníka,
• aktívny, zodpovedný prístup k práci,
• komunikatívnosť, asertivita, samostatnosť a priebojnosť,
• reprezentatívne vystupovanie,
• aktívny vodič podmienkou,
• znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni výhodou, avšak nie podmienkou.

MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o., slovenský importér, vznikol roku 1997 ako dcérska spoločnosť MAN. V októbri 2001 bolo v Bratislave otvorené nové „Truck centrum“ pre úžitkové vozidlá MAN, ktoré začalo ponúkať zákazníkom kompletné služby v troch oblastiach: predaj vozidiel, náhradné dielce a servis. Táto udalosť predstavovala významný moment pri etablovaní značky na slovenskom trhu. Vtedy mala slovenská filiálka mníchovského výrobcu 19 zamestnancov, ale o dva roky neskôr ich bolo už 40.
Na porovnanie: Dnes v MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o. pracuje viacej ako 80 zamestnancov, z ktorých väčšinu tvoria mechanici, dielenskí majstri, prijimací technici a zamestnanci administratívy.

Naša spoločnosť MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o sa v prestížnej ankete NAJZAMESTNÁVATEĽ 2023 umiestnila v TOP10 najlepších spoločností v kategórií automobilový priemysel v Slovenskej republike.

Viac informácií o našej spoločnosti sa dozviete na:

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4498166  Dátum zverejnenia: 10.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac