Reagujte bez životopisu

Hľadáme automechanika do autorizovaného servisu MAN

MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASSAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiacMesačná mzda OD 1100 EUR v hrubom podľa dosiahnutej kvalifikácie + MESAČNÉ VÝKONOSTNÉ PRÉMIE + ROČNÉ PRÉMIE.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného automechanika do nášho autorizovaného servisu v Prešove. Servisujeme vozidlá značky MAN.

• Mechanické opravy vozidiel
• Diagnostika funkčných závad a odstraňovanie mechanických porúch
• Údržba a servisné práce na vozidlách
• Opravné práce na dieloch
• Ďalšie činnosti súvisiace s prácou automechanika

Čo ponúkame:
• Stabilnú prácu v autorizovanom servise MAN
• Zodpovedajúce platové ohodnotenie spojené s variabilným odmeňovaním na základe merateľných výsledkov, resp. motivačný provízny systém
• Ročné navyšovanie mzdy
• Letné a zimné odmeny
• 100% hradenie stravného zo strany zamestnávateľa
• Bezplatné úrazové poistenie
• Príspevok zamestnávateľa na poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú zamestnávateľovi pri výkone povolania
• Finančná odmena pri dosiahnutí pracovného jubilea
• Referral bonus (nájdi svojho kolegu, získaj odmenu)

V prípade Vášho záujmu o uverejnenú pracovnú ponuku, prosím kontaktujte uvedenú kontaktnú osobu alebo nám pošlite životopis prostredníctvom odkazu "poslať životopis".

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť, avšak budeme kontaktovať IBA vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Automechanik, Mechanik, Klampiar, Autoelektrikár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B, C, D

Počet rokov praxe

3

MAN Truck & Bus je jeden z najväčších európskych výrobcov úžitkových vozidiel a dodávateľ dopravných riešení s ročným obratom približne 11 miliárd Eur. Produktové portfólio spoločnosti zahŕňa dodávkové vozidlá, nákladné a úžitkové vozidlá, autobusy, vznetové i plynové motory a taktiež služby spojené s nákladnou dopravou a prepravou osôb.
MAN Truck & Bus je súčasťou skupiny TRATON SE a na celom svete zamestnáva viacej ako 36 000 pracovníkov.
V Slovenskej republike je hlavné sídlo spoločnosti v Bratislave a jej pobočku nájdete v meste Prešov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4372781  Dátum zverejnenia: 4.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac