Vedúci segmentu výroby

MAN Components s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
Od 2 000 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka mzdy od 0 -300,- Eur. Finálna výška mzda sa odvíja od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plánovanie, sledovanie personálu pre jednotlivé pracoviská na základe výrobných hodín a dostupných informácií o požiadavkách zákazníka
• Plánovanie a stanovovanie cieľov, priorít, úloh a zodpovedností vo svojej kompetencii
• Riadenie výroby na svojom nákladovom stredisku:
 Priamo a prostredníctvom teamleadrov zodpovedných za jednotlivé pracovné zmeny za účelom plnenia výrobného plánu, cieľov a úloh
 Zabezpečiť vedenie relevantných záznamov o výrobe, personálu
 Zabezpečiť výrobu v súlade s právnymi a internými predpismi
 organizuje, riadi a vyhodnocuje prácu s cieľom splniť výrobný plán
 denným monitorovaním výrobných operácií rieši aktívne vzniknuté problémy s oddelením logistiky, plánovaním, údržbou a ďalšími oddeleniami s cieľom zabezpečiť plynulý chod pracovísk
 zodpovedá za dosiahnutie plánovaných a sledovaných ukazovateľov a kvalitatívne a termínové plnenie zverených úloh
 organizuje, koordinuje zodpovedá za pravidelné denné a týždňové stretnutia na svojom stredisku podľa zavedených princípov v našej firme, prezentuje výsledky oddelenia a rieši vzniknuté problémy

 motivuje pracovníkov k dosahovaniu výrobných cieľov a zlepšovaniu výrobných procesov
 dohliada na dodržiavanie BOZP, 5S, pracovného poriadku a interných smerníc
 vedie otvorenú pracovnú komunikáciu so svojim nadriadeným, plní ním zadané úlohy, dáva aktívne návrhy v celom rozsahu svoji kompetencií
 efektívne využíva dostupné softwérové a ostatné prostriedky poskytnuté firmou pri plnení svojich prac. Úloh
 podieľa sa aktívne na riešení problémov v spolupráci s inými oddeleniami
• Personálna práca:
 Vedie svojich priamych podriadených k plneniu svojich pracovných povinností vyplývajúcich z ich pracovných pozícií
 Odborne a organizačne ich usmerňuje, priamo aj prostredníctvom teamleadrov, taktiež ostatných podriadených pracovníkov
 Deleguje úlohy a kompetencie, motivuje ich a podieľa sa na motivovaní ostatných pracovníkov
 Usmerňuje a vyhodnocuje pracovnú morálku a výkony pracovníkov
 Podporuje cielený rozvoj teamleadrov a ostatných pracovníkov
 Zabezpečuje dodržiavanie právnych predpisov, org. noriem, pracovného poriadku, predpisov BOZP a ich kontrolu
 Zabezpečuje primerané ohodnotenie-odmeňovanie pracovníkov v súlade s podnikovými predpismi.
 Stanovuje odchýlky od pravidelnej pracovnej doby, koriguje presuny zmien pri nedostatku kapacít príp. Nedostatku objednávok v súlade so zákonníkom práce
 Kontroluje dochádzku a zodpovedná za správne a včasné odovzdanie na spracovanie
 Koordinuje nasadenie personálu pri mimoriadnych situáciách

Práca v stabilnej firme s pravidelným zvyšovaním miezd
• Možnosť odborného rastu formou školení
• Pružný pracovný čas
• Cestovné náhrady
• 1x do mesiaca ovocný deň
• 150€ odmena pri narodení dieťaťa,
• Odmeňovanie zamestnancov za darovanie krvi pri získaní bronzovej, striebornej a zlatej plakety
• Odmeny pri pracovných a životných jubileách

Informácie o výberovom konaní

Zasielajte, prosím, Váš životopis na doleuvedený e-mail.
Odpovieme iba vybraným uchádzačom, ktorých profil sa najviac bude približovať našim požiadavkám.
Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem a v zmysle zákona o ochrane osobných
údajov a udeleným súhlasom uchádzača budeme CV archivovať po dobu jedného roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstva

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Znalosti ( čítanie ) výkresovej dokumentácie
• Flexibilita, iniciatíva, samostatnosť, zodpovednosť
• Skúsenosti s vedením kolektívu ľudí
• Znalosti princípov štíhlej výroby – lean production
• Skúsenosti s princípmi 5S, autonómnou údržbou
• Ochota účasti na pracovných cestách

Výroba dielov a zvarovaných zostáv pre výrobný program MAN - jedného z najväčších európskych výrobcov úžitkových vozidiel, autobusov a motorov s ročným obratom 15,5 mld. € a s počtom zamestnancov okolo 55 000 celosvetovo.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Gabriela Korcová
E-mail: poslať životopis
ID: 4587951  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac