Mzdový účtovník, personalista

MAN Components s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 916, Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od odbornosti, skúseností a znalostí uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spracovanie, úprava dochádzky zamestnancov, spracovanie miezd podľa
príslušných zákonov, KZ a vnútorných predpisov spoločnosti
• Vedenie personálnej agendy súvisiacej so vznikom, zmenou a skončením
pracovného pomeru
• Evidencia mzdových dokladov v súlade s platnou legislatívou
• Komunikácia so zdravotnými poisťovňami, sociálnou poisťovňou, štatistickým
úradom
• Spracovanie ročného zúčtovania dane z príjmov

• Práca v stabilnej firme s pravidelným zvyšovaním miezd
• Dlhodobá perspektívna práca v stabilnej spoločnosti
• Motivačné pracovné ohodnotenie
• Každý rok dovolenkový a vianočný bonus,
• Možnosť odborného rastu
• Pružný pracovný čas,
• Cestovné náhrady,
• 150€ odmena pri narodení dieťaťa,
• Odmeňovanie zamestnancov za darovanie krvi pri získaní bronzovej, striebornej a zlatej
plakety,
• Odmeny pri pracovných a životných jubileách.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielajte v slovenskom jazyku.
Vopred ďakujeme za všetky reakcie na pracovnú ponuku. Oslovení budú len tí kandidáti (m/ž), ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Human - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Nutná znalosť aspoň jedného z jazykov na komunikatívnej úrovni
• Prax v programoch HUMAN a SAP výhodou
• Znalosť Zákonníka práce
• Ochota učiť sa nové veci, prispôsobiť sa potrebám nadriadeného, prípadne plniť pracovné úlohy nad rámec náplne práce v PZ
• Od kandidáta vyžadujeme precíznosť, zodpovednosť a samostatnosť

Výroba dielov a zvarovaných zostáv pre výrobný program MAN - jedného z najväčších európskych výrobcov úžitkových vozidiel, autobusov a motorov s ročným obratom 15,5 mld. € a s počtom zamestnancov okolo 55 000 celosvetovo.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Gabriela Korcová
E-mail: poslať životopis
ID: 4311542  Dátum zverejnenia: 16.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac