Technik BOZP-PO

MAN Components s.r.o.

Miesto práce
Chocholná - Velčice
Termín nástupu
ASAP
Od 1 500 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• podpora pri implementácii a udržiavaní noriem ISO 45001
štandardov,
• aktívne podieľanie sa na zlepšovaní súčasného stavu bezpečnostnej
politiky spoločnosti,
• podieľanie sa na aktivitách vedúcich k pozitívnemu zlepšovaniu dopadov BOZP, OPP
• vykonávanie pravidelných školení z BOZP, OPP a iných,
• vyšetrovanie mimoriadnych udalostí, vrátane havarijných udalostí,
• implementácia požiadaviek vyplývajúcich z legislatívnych zmien, auditov a štandardov
spoločnosti,
• evidencia údajov, vyhodnotenie, štatistika a následný reporting v oblasti BOZP a OPP
• zabezpečenie vypracovania a aktualizácie Havarijných plánov, Prevádzkových
poriadkov, posúdenia rizík v zmysle platnej legislatívy,
• poskytovanie poradenstva vedúcim pracovísk,
• implementácia legislatívnych požiadaviek v oblasti OPP a BOZP,
• aktualizácia smerníc BOZP a OPP , predpisov, formulárov, aplikácia do praxe a
kontrola dodržiavania,
• kontrola pracovísk, identifikácia nebezpečenstiev, návrh opatrení, rizikové analýzy,
• komunikácia s príslušnými orgánmi,
• komunikácia v rámci koncernu

• Dlhodobá perspektívna práca v stabilnej spoločnosti
• Motivačné pracovné ohodnotenie
• Každý rok dovolenkový a vianočný bonus,
• Možnosť odborného rastu
• Pružný pracovný čas,
• Cestovné náhrady,
• 150€ odmena pri narodení dieťaťa,
• Odmeňovanie zamestnancov za darovanie krvi pri získaní bronzovej, striebornej a zlatej
plakety
• Odmeny pri pracovných a životných jubileách.

Zasielajte, prosím, Váš životopis v nemeckom alebo anglickom jazyku.
Odpovieme iba vybraným uchádzačom, ktorých profil sa najviac bude približovať našim požiadavkám.
Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem a v zmysle zákona o ochrane osobných
údajov a udeleným súhlasom uchádzača budeme CV archivovať po dobu jedného roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

BOZP

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

BOZP-PO

• zodpovednosť, časová flexibilita, zručnosť, chuť
pracovať a učiť sa nové veci, iniciatívny prístup k práci,
• znalosti a skúsenosti v oblasti BOZP a OPP
• znalosť manažérstva BOZP, norma ISO 45 001,
• pokročilé znalosti v oblasti legislatívy OPP a BOZP
• predchádzajúce skúsenosti s prácou na pozícii
Technik BOZP
• ABT – osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 23
zák. č. 124/2006 Z. z. o bezpečnosti a ochrane zdravia
pri práci, v znení neskorších predpisov
• znalosť NJ alebo AJ na komunikatívnej úrovni
• znalosť práce s MS Office – Outlook, Internet
• znalosť problematiky BOZP, OPP, ISO systému (45001)

Výroba dielov a zvarovaných zostáv pre výrobný program MAN - jedného z najväčších európskych výrobcov úžitkových vozidiel, autobusov a motorov s ročným obratom 15,5 mld. € a s počtom zamestnancov okolo 55 000 celosvetovo.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Gabriela Korcová
E-mail: poslať životopis
ID: 4110200  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac