6 - 12 EUR/hod.

Montážno servisný technik

MAMON s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a manuálne zručného montážnika, kolegu do zabehnutého tímu na montáže produktov:
- exteriérové žalúzie
- rolety
- markízy
- pergoly
Výkon práce je v závislosti na počasí celoročne - exteriéry aj interiéry.
Skúšanie a testovanie prevádzkyschopnosti a technického stavu jednotlivých produktov.
Vykonávanie montážnických prác za použitia prístrojov a zariadení.
Zabezpečovanie bežných prác (rezanie, pílenie, ohýbanie, vŕtanie, lícovanie, skrutkovanie, lepenie atď.)
Dodržiavanie stanovených pracovných postupov a predpisov BOZP (bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci).
Zabezpečovanie záručného a pozáručného servisu.
Starostlivosť o zverený majetok - náradie, auto ...

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

6,- EUR / hod + výkonnostný príplatok podľa zaradenia + ostatné odmeny

- zaujímavé finančné ohodnotenie v závislosti na praxi a skúsenostiach
- flexibilný pracovný čas
- podieľanie sa na atraktívnych projektoch
- variabilita práce (rôznorodosť projektov)
- možnosť kariérneho rastu (vlastný tím)
- stabilita pracovného miesta
- pravidelné školenia v obore

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači a budú pozvaní na osobný pohovor telefonicky.
Žiadosti posielajte len mailom, alebo osobne.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2019 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technický

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- schopnosť práce v skupine
- samostatnosť
- slušné verbálne vystupovanie voči klientom
- základné znalosti technických pojmov
- snaha učiť sa a napredovať

Naša spoločnosť sa zaoberá najmä predajom, montážou a servisom tieniacej techniky ako aj súvisiacich produktov. Pre našich zákazníkov navrhujeme vhodné spôsoby zatienenia alebo ochrany voči poveternostným vplyvom v rámci exteriérových aj interiérových priestorov na území SR.

Jankolova 1548/4
851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka
ID: 3761672   Dátum zverejnenia: 12.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   6,- EUR / hod + výkonnostný príplatok podľa zaradenia + ostatné odmeny