Можливість для людей з України

Finančný analytik a obchodník. Flexibilná práca z domu so zaujímavým províznym systémom.

Malvina Zolnjan, reprezentant pre OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
600 - 2 500 EUR/mesiacHodnotenie výkonu u nás prebieha na základe provízneho systému, čim ti umožňujeme získať výrazne vyšší zárobok ako v bežnej zamestnaneckej pozícii.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš zaujímavú pracovnú príležitosť, kde sa môžeš osobnostne a podnikateľsky rozvíjať? Máš záujem pracovať v oblasti financií a obchodu? Ak áno, máme pre teba skvelú ponuku!

Vstúp do sveta financií a začni si budovať svoju vlastnú kariéru ako finančný analytik a obchodník. Ponúkame ti nielen možnosť zarábať, ale aj širokú škálu benefitov a výhod, ktoré ti pomôžu rásť a dosahovať úspechy. Ak si ambiciózny človek so strategickým a analytickým myslením, tak sa staň súčasťou nášho tímu a urob krok k svojmu úspechu už dnes!

Čo môžeš od nás očakávať:
V prvých troch mesiacoch ťa naučíme všetko potrebné a pomôžeme ti získať potrebné skúsenosti a znalosti, aby si mohol/a úspešne vykonávať obchodnú činnosť a prezentovať naše služby. Zarábať môžeš od 300€ - 1.000€.

Potom prichádza obdobie, kedy sa stretávaš s klientmi a obchoduješ sám/a. Samozrejme, aj počas tohto obdobia ti stále radi pomôžeme a poskytneme potrebné konzultácie. Zarábať môžeš od 800€ - 1.500€.

Od polovice roka tvojho pôsobenia u nás až do konca tretieho kvartálu sa môžeš začať učiť aj o budovaní vlastnej firmy a rozširovaní svojho biznisu. Tento krok nie je povinný, ale ak máš k tomu náklonnosť, určite ťa radi podporíme. Zarábať môžeš od 1.100€ - 1.800€.

Ku koncu tvojho prvého roka u nás už budeš samostatný v obchodovaní a rozširovaní biznisu. Zarábať môžeš od 1.500€ - 2.500€ s postupným navyšovaním.

Okrem toho ti umožníme prácu z domu a zorganizujeme pravidelné firemné stretnutia v rôznych mestách na Slovensku. Raz za mesiac sa stretávame aj osobne s odborníkmi z nášho tímu, aby sme ti pomohli v rozšírení obchodných zručností.

Prepracované školiace systémy a osobné konzultácie s manažérom ťa postupne zapracujú do nášho tímu obchodníkov, takže nepotrebuješ predchádzajúcu skúsenosť. Hľadáme hlavne niekoho, kto má chuť učiť sa nové veci a rásť v osobnostnom a podnikateľskom rozvoji.

Hodnotíme tvoj výkon na základe provízneho systému, takže tvrdou prácou a odhodlaním môžeš dosiahnuť zaujímavé finančné ohodnotenie.

Čo budeš ešte u nás robiť:
- Tvorenie vlastnej databázy klientov, kontaktovanie potenciálnych klientov a prezentovanie výhod našej služby.
- Vzdelávanie sa v oblasti osobných financií, tvorba finančných plánov a analýza produktov pre klientov.
- Účasť na školeniach a konzultáciách s manažérom pre osobnostný a podnikateľský rozvoj.
- Budovanie vlastného podnikateľského brandu a využívanie digitálnych nástrojov na prácu odkiaľkolvek.

U nás máš flexibilitu v pracovnom čase a digitálnu slobodu, čo ti umožní pracovať odkiaľkolvek a samostatne si plánovať svoj deň.

Neustály osobnostný a kariérny rast a rozvoj sú pre nás prioritou, a preto ti poskytneme koučing s odborníkmi v tvojej oblasti - úspešnými a dlhoročnými finančnými agentmi. Karérny rast máš u nás garantovaný podľa jasného plánu. Navyše, ti umožníme vzdelávanie v modernom a digitálnom prostredí a najaktívnejší z našich spolupracovníkov získavajú dovolenky viackrát v roku.

Nebudeš pracovať iba pre seba, ale aj pre celé komunity na SR. Budeš pomáhať ľuďom v tvojom okolí využívať finančný systém naplno, čím sa staneš pre veľe ľudí neoceniteľným prínosom. Okrem toho, ti ponúkame zaujímavé peňažné odmeny za tvoje úspechy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Srbský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Hľadáme teba ak máš záujem pracovať v oblasti ekonomiky, alebo si chceš rozšíriť svoje vedomosti v tejto oblasti. Prax a skúsenosti nie sú nevyhnutné, ale prednosť dostáva u nás organizovaný a samostatný prístup.

Ak si ochotný učiť sa nové veci, pracovať s ľuďmi, tvoriť si vlastnú databázu a stretávať sa a riešiť reálne potreby klientov, potom si náš nový kolega.

V našom tíme hľadáme ľudí, ktorí sú ochotní sa meniť a pracovať na sebe. Ambiciozni, komunikatívni, otvorení a feroví ľudia majú u nás dvere otvorené.

V našej práci je dôležité zvládnuť odmietnutia, ale sme presvedčení, že so správnou motiváciou a pozitívnym prístupom to určite dokážeš.

Požadujeme minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou a ak poznáš srbský jazyk, je to určite výhodou. Ostatné jazyky sú tiež vítané.

Ak hľadáš príležitosť na rozvoj svojich schopností a stretnutie s reálnymi výzvami, neváhaj a pošli nám svoj životopis!

Malvina Zolnjan je expert v oblasti osobných financií v spoločnosti OVB Allfinanz Slovensko s pôsobením v Bratislave a v Srbsku/zahraničí. Dlhoročné skúsenosti v oblasti manažmentu a vysokoškolské vzdelanie v oblasti ekonomiky (financie, bankovníctvo a poistenie) ju utvrdili v tom aby sa zamerala na oblasť osobných financií. Podnikanie vedie digitálnou formou a umožňuje spoluprácu na medzinárodnej úrovni.

Pomoc rôznym národnostným spoločenstvám na Slovensku v oblasti finančnej gramotnosti ju utvrdilo v prínose danej služby. Záujem klientov pre vytváranie stratégii podľa EFA certifikácii na dosahovanie cieľov a budovanie majetku ju posunulo na rozšírenie jej pôsobenia.

Prečo ja?
Ako človek zo zahraničia som rozbehla biznis na Slovensku pomocou online nástrojov.
Sama som prešla cestou budovania klientskej databázy z môjho okolia a za krátku dobu som si tak vybudovala široké portfólio klientov.

Mám akvizíciu klientov v malíčku formou osobných odporúčaní a nevnímam bariéry z hľadiska lokality. Cieľavedome idem k cieľu a viem tam doviesť aj iných a naučiť ich to čo som sa naučila už doteraz ja. Naučím to ľudí na Slovensku, alebo v zahraničí a kľudne môžeš potom podnikať neskôr aj v tvojom štáte.

Svojim spolupracovníkom som ochotná odovzdať svoje now-how učiť ich a viesť k budovaniu vlastného mena na trhu.
ID: 4534502  Dátum zverejnenia: 10.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac