Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Fyzioterapeut/ka - inovatívna neurorehabilitácia pri Viedni

Malovec KG

RehaZentrum MALOVEC, Korneuburger Straße, Bisamberg, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
2 700 EUR/mesiacRočný plat netto od 26 600 EUR: od 1900 netto/mesiac 13. a 14. plat Odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Neurorehabilitácia zameraná na potreby klienta podľa Vami stanovaného plánu
- Vstupné a výstupné vyšetrenia
- Poskytovanie poradenstva klientom a ich rodinám
- Tímová spolupráca
- Vytváranie rehabilitačného programu pre pacienta v domácom prostredí
- Vedenie zdravotnej dokumentácie

Podpora vzdelávania a osobného rastu
Motivačné rastúce platobné hodnotenie
Neustále sa rozvíjajúce pracovné prostredie
Teambuilding spojený s relaxom
Skvelý tim

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyzioterapia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota zvyšovať svoju odbornosť.
Empatický a profesionálny prístup.
Schopnosť vytvárania individuálneho reha-programu.
Spoľahlivosť a zodpovednosť.
Kreativita.
Komunikatívnosť.

Vitajte v RehaZentru Malovec - v špičkovom neurorehabilitačnom zariadení zameranom na neurorehabilitáciu detí aj dospelých, nachádzajúcom sa v nádhernom prostredí rakúskeho Bisambergu.

Uvedomujeme si, že každý klient má svoje jedinečné potreby a požiadavky, preto sa zameriavame na individualizované prístupy. Našim cieľom je navrhovať a implementovať inovatívne liečebné metódy, aby sme dosiahli čo najlepšie výsledky. Sústreďujeme sa na intenzívny a individuálny rehabilitačný program, ktorý je maximálne efektívny a zodpovedá potrebám našich klientov s neurologickými diagnózami. V poslednom období vyhľadávajú naše služby aj klienti s ortopedickými problémami, ktorým náš neurorehabilitačný program prináša výrazné zlepšenie kvality ich života.

Ak hľadáte skvelú pracovnú príležitosť v progresívnom prostredí a chcete byť súčasťou skvelého tímu, kde môžete svoje schopnosti naplno rozvíjať a zároveň tak prispievať k zlepšeniu života našich klientov, neváhajte nás kontaktovať!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4467508  Dátum zverejnenia: 6.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac