MALINA - Samostatný predajca/pokladník; zastupujúci vedúci

MALINA

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
14.03.2019
Mzdové podmienky (brutto)
650,-Eur + v.z. do 200,-Eur/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- menej fyzickej práce ako v hypermarketoch,
- samostatná práca v príjemnom prostredí útulných predajničiek čerstvých potravín,
- obsluha zákazníkov;
- dopekanie pečiva;
- tlač a kontrola cenoviek;
- predaj ponúkaného tovaru;
- evidovanie platieb elektronickou registračnou pokladnicou;
- preberanie tovaru;
- dokladanie tovaru;
- výroba čerstvého tovaru;
- kontrola kvality a vzhľadu predávaného tovaru, kontrola záruk;
- obsluhovanie hotovostných a bezhotovostných platieb;
- administratívna činnosť spojená s predajom;
- udržiavanie čistoty a poriadku v predajni

- príspevok na ubytovanie, zabezpečenie ubytovania
- možnosť výberu pracovného miesta podľa možností dochádzania (aktuálne sieť 19 predajní), sieť sa v blízkej dobe rozšíri o ďalších 10 prevádzok
- možnosť veľmi rýchleho kariéneho rastu
- motivujúce ohodnotenie až do výšky 850,- EUR v hrubom
- 20% zamestnanecká zľava na nákupy v celej sieti potravín MALINA
- preplácané nadčasy
- 100,-Eur v čistom za nového kolegu
- 30,- Eur v čistom bonus po skúšobnej dobe
- do 30,- Eur variabilná zložka vyplácaná na mesačnej báze a hodnotená na základe splnených kritérií
- HR bonusy za zástup na predajniach vo výške 5 - 20,-Eur vo forme "Malina" poukážok na nákup tovaru
- vernostné odmeny na ročnej báze podľa aktuálnej dĺžky trvania spolupráce (od 50,- do 100,-Eur)
- príspevok na športové aktivity formou Mulltisport karty
- zvýhodnená cena nápojov z kávomatov na prevádzkach vo výške 10 centov
- zamestnanecké balíčky (Veľká Noc, Deň matiek, Mikuláš, Vianoce...)
- stravné lístky v hodnote 3,60 Eur
- osobný prístup zo strany vedenia a manažérov predajní
- individuálny prístup manažmentu

Miesto výkonu práce: Bratislava - Staré mesto, Ružinov, Petržalka a taktiež hľadáme nových uchádzačov aj pre naše nové predajne Twin city C, Malé Krasňany (Rača) a Urban Residence.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Staňte sa členom rozrastajúcej sa rodiny potravín Malina! Sme sieť moderných útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní k zákazníkom.
ID: 3523657  Dátum zverejnenia: 12.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650,-Eur + v.z. do 200,-Eur/mesačne