Inventúrnik

MALINA

Miesto práce
Kvačalova 10, 821 08 Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
19.08.2018
základná zložka - 650,-Eur/mes., motivačna a variabilná zložka do 200 ,- Eur/mes. (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzické vykonávanie, spracovanie a vyhodnocovanie inventúr
- evidencia skladového hospodárstva
- práca so scanerom, počítanie tovaru, evidencia
- práca na predajni s hotovosťou a tovarom
- flexibilný pracovný čas po dohode s manažérom predajne
- vysoká pravdepodobnosť kariérneho rastu a osobnej realizácie

-možnosť pracovať aj ako brigádnik/študent (prispôsobime sa rozvrhu, iným pracovným povinnostiam)
- možnosť veľmi rýchleho karierného rastu (na pozície zastupujúceho vedúceho, príp. manažera predajní)
- motivujúce ohodnotenie až do výšky 850,- EUR v hrubom s príplatkami , preplácanými nadčasmi a variabilnou zložkou platu
- variabilná zložka vyplácaná na mesačnej báze
- 30,- Eur v čistom bonus po skúšobnej dobe
- 100,-Eur v čistom za nového kolegu
- "Malina" poukážky na nákup tovaru
- polročné/ročné odmeny za aktuálne obdobie spolupráce
- poukážky na športové aktivity formou Multisport karty
- zamestnanecké balíčky (Veľká Noc, Deň matiek, Mikuláš, Vianoce...)
- káva na zmenu zdarma!
- mzda vyplácaná načas
- preplácané nadčasy!!!
- stravné lístky v hodnote 3,50 Eur
- preplácané kvalitné zaškolenie
- osobný prístup zo strany vedenia a manažérov predajní
- pracovné oblečenie

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Staňte sa členom rozrastajúcej sa rodiny potravín Malina! Sme sieť moderných útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní k zákazníkom.
ID: 3434853  Dátum zverejnenia: 1.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka - 650,-Eur/mes., motivačna a variabilná zložka do 200 ,- Eur/mes. (brutto)