Šéfuj sám sebe - prevádzkuj si vlastný obchodík ako franšízant

Potraviny BA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 2 500 EUR/mesiacmotivačný bonusový systém za dosiahnuté výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Franchising je spôsob, ako si ľahko a s minimálnym rizikom splniť sen o vlastnom podnikaní.

Budete zodpovedný za:
- zabezpečovanie predaja a riadenie, vedenie tímu predavačov na svojej prevádzke v Bratislave
- plnenie stanovených plánov a cieľov
- správne objednávanie tovaru
- zabezpečovanie spokojnosti zákazníka, kvality obsluhy na predajni, poradenstvo zákazníkom
- sledovanie cien, sledovanie trhu a vývoja konkurencie
- kontrola skladových zásob a výsledkov inventúr, optimalizácia skladových zásob
- pokladničnú evidenciu, evidenciu dochádzky, evidenciu príjmu a výdaja tovaru
- kontrola kvality a vzhľadu predávaného tovaru
- účasť na poradách vedenia spoločnosti
- riešenie sťažností a reklamácií
- zabezpečenie čistoty a poriadku v prevádzke
- hmotná zodpovednosť, evidencia, inventarizácia a ochrana majetku

Potrebné know-how značky MALINA
Technické i prevádzkové vybavenie obchodu
Výhody etablovanej značky
Minimálna vstupná investícia
Garancia minimálnej mesačnej odmeny, po prevzatí vlastnej prevádzky
Variabilná zložka v závislosti od dosahovaných výsledkov a tržieb
Možnosť podieľať sa na tvorbe sortimentu
Bezplatné školenie v plnom rozsahu
Ponúkame možnosť vyskúšať si najskôr prácu v Maline, kým sa rozhodnete pre plnú franchisu
Vieme vypomôcť aj s našimi kolegami, kým sa nepostavíte na vlastné nohy
Individuálna zmluva v závislosti od lokality, veľkosti prevádzky, možností záujemcu
Možnosť navrhnúť aj svoj vlastný priestor ako novú prevádzku
Firemné oblečenie, zamestnanecká zľava na nákup so zľavou v celej sieti
IT podpora, licencie, pokladničný software
Centrálna podpora s nákupom produktov, tvorba plánogramov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Sme sieť 21 moderných, útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní, profesionálny prístup k zákazníkom. Našu sieť máme v pláne aj naďalej rozširovať, čo umožňuje našim zamestnancom uplatniť sa aj na iných pozíciách, rozvíjať ich talent a vedomosti a kariérne rásť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4590707  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac