Pekár s praxou do poctivej pekárne potravín Malina

Potraviny BA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- znalosť receptúr (vrátane kváskovania)
- znalosť surovín
- ručná výroba pekárenských výrobkov
- pripravovanie a posudzovanie kvality surovín a prísad na výrobu cesta a zmesí
- meranie a váženie ingrediencií
- obsluhovanie a nastavovanie pekárenských strojov a zariadení
- tvarovanie, potieranie a posýpanie cesta
- vyrábanie chleba, bežného, jemného, špeciálneho a trvanlivého pečiva (sladké/slané)
- kontrolovanie priebežného a konečného výsledku pečenia
- dopekanie pečiva od našich dodávateľov
- maximalizácia využitia surovín/minimalizácia odpisov
- dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a postupov
- čistenie pekárenských strojov a zariadení, vykonávanie bežnej údržby

- 20% zamestnanecká zľava na nákupy v predajni
- Multisport karta
- individuálny prístup manažmentu
- rodinná atmosféra

V prípade záujmu prosím o zaslanie životopisu. Vybraného kandidáta budeme kontaktovať do 3 pracovných dní. Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

pekár

Počet rokov praxe

2

Prax v obore PODMIENKOU, flexibilita, zodpovedný prístup, manuálna zručnosť, schopnosť naučiť sa ovládať stroje vo výrobe, školiace zručnosti, ovládanie receptúr

Sme sieť 21 moderných, útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní, profesionálny prístup k zákazníkom. Našu sieť máme v pláne aj naďalej rozširovať, čo umožňuje našim zamestnancom uplatniť sa aj na iných pozíciách, rozvíjať ich talent a vedomosti a kariérne rásť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4570207  Dátum zverejnenia: 24.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac