Pomocník v pekárni

Potraviny BA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 200 EUR/mesiac+ nadčasy + príplatky za nočnú a víkendovú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ručná výroba pekárenských výrobkov
- meranie a váženie ingrediencií
- tvarovanie, potieranie a posýpanie cesta
- vyrábanie chleba, bežného, jemného, špeciálneho a trvanlivého pečiva (sladké/slané)
- kontrolovanie priebežného a konečného výsledku pečenia
- dopekanie pečiva od našich dodávateľov
- dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a postupov
- čistenie pekárenských strojov a zariadení, vykonávanie bežnej údržby
- práca od po - ne (denná aj nočná práca )

V prípade záujmu, prosím o zaslanie životopisu. Vybraného kandidáta budeme kontaktovať do 3 pracovných dní. Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

pekár

Počet rokov praxe

1

Prax v obore VYHODOU, flexibilita, zodpovedný prístup, manuálna zručnosť, schopnosť naučiť sa ovládať stroje vo výrobe , školiace zručnosti, ovládanie receptúr

Sme sieť 21 moderných, útulných predajní s ponukou čerstvých potravín a rodinnou atmosférou v nich. Kľúčom úspechu Maliny je náš nový formát, moderný, atraktívny a prehľadný dizajn priestorov a predovšetkým dobrá dostupnosť predajní, profesionálny prístup k zákazníkom. Našu sieť máme v pláne aj naďalej rozširovať, čo umožňuje našim zamestnancom uplatniť sa aj na iných pozíciách, rozvíjať ich talent a vedomosti a kariérne rásť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4570205  Dátum zverejnenia: 24.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac